PIĄTEK - 1 PaździernikaSOBOTA - 2 PaździernikaNIEDZIELA - 3 Października
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Oblicza złości

23 sierpnia - godz. 17:00

Każdy z nas przeżywa złość. Złość jest jedną z podstawowych emocji, nie da się od niej uciec, nawet jeśli bardzo byśmy tego chcieli. Zdarza się, że sposób wyrażania przez nas złości przekracza granice akceptowane społecznie i zaczyna przeradzać się w agresję lub furię. Czasem po takim wybuchu jest nam wstyd, czasem odczuwamy poczucie winy. Niestety nie da się cofnąć wypowiedzianych słów, wykonanych gestów, czynów.
Jak narasta w nas złość? Co zrobić, żeby konstruktywnie z niej korzystać? Czy są jakieś podobieństwa i różnice w złoszczeniu się kobiet i mężczyzn? Jak radzić sobie ze złością? Czy można „biernie” się złościć? Co to jest foch? Na te pytania odpowiem podczas warsztatu
„Oblicza Złości”
Zapraszam!!!
Prowadząca:
Maja Wyremblewska- jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie certyfikacji, asystentem psychodramy, właścicielem Pracowni Psychoterapii i Pracy z Ciałem w Częstochowie. Od lat prowadzę zajęcia grupowe zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Organizuję liczne warsztaty, wykłady i szkolenia z zakresu akceptacji siebie, komunikacji, wyrażanie swoich potrzeb i emocji, szacunku do siebie i stawiania granic, relacji, komunikacji w związku. W ostatnim czasie dużą uwagę poświęcam Paniom. Prowadzę dla nich już 6 edycję mojej autorskiej grupy dla kobiet #OtoJa.
Szczegółowe informacje o mnie: http://terapia.czest.pl/
Warsztat „Oblicza złości”
Kiedy: poniedziałek 23 sierpnia 2021 godzina 17.00-20.00.
Gdzie: Pracownia Psychoterapii i Pracy z Ciałem Oto Ja, ul. Waszyngtona 33/2 Częstochowa.
Zapisy: pod numerem telefonu: 663-633-698 ( najlepiej wyślijcie sms o treści: „oblicza złości”, imię i nazwisko, oddzwonię, bo jak powadzę terapię, często nie mam jak odebrać).
Koszt: 150 zł.
#obliczazlosci #zlosc #agresja #przemoc #furia #emocje #majawyremblewskapsycholog #pracowniapsychoterapiiipracyzcialem #otoja #Pracowniapsychoterapiiotoja #jakradzicsobiezemocjami

Szczegóły

Data:
23 sierpnia
Czas:
17:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/184735213603656/

Miejsce

Pracownia Psychoterapii i Pracy z Ciałem
Częstochowa, ul. Waszyngtona 33/2 + Google Map