PIĄTEK - 20 MajaSOBOTA - 21 MajaNIEDZIELA - 22 MajaJuwenalia 2022 - PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Obóz VolleyCamp Częstochowa TURNUS I

06 lipca - godz. 16:00 do 16 lipca - godz. 12:30

ZAPRASZAMY DZIEWCZĘTA I CHŁOPCÓW W WIEKU 10-19 LAT NA VOLLEYCAMP 2022!
Chcesz trenować siatkówkę na najlepszym campie w Polsce? Czekamy na Ciebie w niekwestionowanej stolicy polskiej siatkówki.
Może to Ty zajmiesz miejsce legendarnych zawodników w przyszłości?
Jest to wysoce prawdopodobne, ponieważ pod swoje trenerskie skrzydła wezmą Cię: Damian Dacewicz, Michał Bąkiewicz oraz Wojciech Pudo.
Częstochowa to kuźnia siatkarskich talentów – najlepszych polskich graczy, skorzystaj więc z okazji. Poza poszerzaniem swoich umiejętności czeka Cię nie lada niespodzianka, spotkasz się ze sławami siatkarskimi.
W tym sezonie naszym Partnerem będzie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Częstochowska Siatkówka” – którego ideą jest poszerzanie siatkarskich perspektyw dla dzieci i młodzieży.

Podczas zajęć 2 treningi po około 2 godz. dziennie w hali sportowej uczestnicy pod okiem profesjonalnych trenerów zapoznają się z podstawowymi zasadami gry w piłkę siatkową, a w szczególności: technika poruszania się i przyjmowanie prawidłowej postawy, przyjęcie i oddanie piłki sposobem górnym i dolnym w postawie wysokiej, niskiej i o zachwianej równowadze, zbicie piłki, plas, kiwka, blok, zagrywka stacjonarna i z wyskoku. Równocześnie będziemy poznawać reguły gry i zasady sędziowania meczy. Nie zabraknie również zajęć ogólno sportowych rozwijających skoczność, gibkość i wytrzymałość. Zajęcia dostosowane będą do wieku i umiejętności każdego uczestnika. Wytchnieniem od treningów będzie wyprawa Sztolni Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach – to jeden z najdłuższych w Europie podziemnych przepływów łodziami fragmentem XIX-wiecznej Sztolni Głębokiej Fryderyk. Trasa turystyczna liczy 600 metrowy odcinek Sztolni Głębokiej Fryderyk oraz dwa jej szyby o numerach 13 i 17. Nazwa obiektu nawiązuje do pływających w jej wodach pstrągów, które w świetle lamp karbidowych wydają się być czarne. Podziemne wody wypływają na powierzchnię poprzez tzw. Bramę Gwarków leżącą w Zbrosławicach. Zwiedzimy również przepiękny Klasztor Ojców Paulinów na Jasnej Górze.

Szczegóły

Początek:
06 lipca - godz. 16:00
Koniec:
16 lipca - godz. 12:30
https://www.facebook.com/events/908658660023229/

Miejsce wydarzenia

Miasto Częstochowa
Częstochowa
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map