PIĄTEK - 6 SierpniaSOBOTA - 7 SierpniaNIEDZIELA - 8 Sierpnia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Odwaga bycia według własnych wartości

13 lipca - godz. 18:30

Od początku naszego życia zderzamy się z różnymi systemami wartości. W dzieciństwie swój system przenoszą na nas nasi rodzice. Kształtuje nas również nasze otoczenie. Z biegiem lat, gdy stajemy się bardziej świadomi zarówno siebie jaki i świata zaczynamy kształtować swój system, własne wartości. Kiedy to się zaczyna ?
W zderzeniu z innymi osobami, z przedstawionymi przez nie racjami na rożne tematy czy zachowaniami, które odbiegają od naszego systemu wartości nie zawsze mamy odwagę wypowiedzieć głośno co myślimy, czego chcemy i co czujemy. Nie zawsze jesteśmy w stanie poprzeć ideę, która budzi obiekcje ze strony otoczenia. Nie zawsze jesteśmy w stanie obronić naszego zdania gdyż determinuje nas lęk przed odrzuceniem i obawa przed wyśmianiem. Może teraz napisaliśmy coś z czym się nie zgadzasz ?
Przyjdź na spotkanie Klubu Mówców i Liderów Toastmasterts Częstochowa i powiedź nam o tym. Zabierz głos w dyskusji na temat “odwagi bycia według własnych wartości”. Temu tematowi poświęcimy spotkanie 13 lipca o godzinie 18.30 .
Napisz do nas : toastmastersczwa@gmail.com lub poprzez messenger jeżeli chcesz wziąć udział w spotkaniu. Zapraszamy 🙂

Szczegóły

Data:
13 lipca
Czas:
18:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/661671951895708

Miejsce

Częstochowa
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska + Google Map