PIĄTEK - 21 StyczniaSOBOTA - 22 StyczniaNIEDZIELA - 23 StyczniaWOŚP Program 2022
  • Koncert Kortez Kwadro Tour / Częstochowa / 19.04.2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Oficjalne otwarcie trasy ze stałym oznakowaniem – 67. parkrun

11 grudnia, 2021 - godz. 08:45

Tym razem edycja bardzo specjalna. Nasza trasa zyskała stałe oznakowanie. Z tej okazji zapraszamy wszystkich, którzy chcą razem z nami świętować. Najpierw biegniemy, a później organizujemy ognisko w pobliżu linii startu/mety. My zapewniamy ogień i gorącą atmosferę, a uczestnicy przynoszą to co chcą na ogniu przygotować 🙂
W tym specjalnym dniu wspieramy również charytatywnie akcję zbierania pieniędzy na leczenie małej, walecznej Agatki. Okażcie swoje serce i razem pomóżmy małej wojowniczce. https://www.siepomaga.pl/waleczna-agatka
To będzie również edycja mikołajkowa, więc wszelkie przebrania bardzo wskazane 🙂
Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach parkrun Las Aniołowski. Startujemy co sobotę o godzinie 9 na promenadzie im, Czesława Niemena tuż przy Lesie Aniołowskim.
parkrun polega na pokonaniu dystansu 5 km biegnąc, truchtając bądź maszerując w zależności od zaawansowania biegowego. Nie ma żadnego limitu czasowego aby tego dokonać – czekamy na każdego uczestnika.
parkrun to bezpłatny bieg z pomiarem czasu. Wystarczy dokonać jednorazowej rejestracji na stronie www.parkrun.pl, wydrukować kod uczestnika i pojawić się z nim na starcie. Korzystając z kodu uczestnika można wziąć udział w każdy spotkaniu parkrun, w każdej lokalizacji na świecie.
parkrun to bieg, na którym nikt nie jest ostatni. Podczas każdej edycji na końcu stawki znajduje się osoba zamykająca bieg. Jej zadaniem jest motywowanie oraz dbanie o bezpieczeństwo biegaczy.
parkrun to bieg w pełni realizowany przez wolontariuszy. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w organizacji spotkania. Bardzo satysfakcjonująca sprawa….

Szczegóły

Data:
11 grudnia, 2021
Godzina:
08:45
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/968427277363492/

Miejsce wydarzenia

Las Aniołowski
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska + Google Map