PIĄTEK - 5 CzerwcaSOBOTA - 6 CzerwcaNIEDZIELA - 7 Czerwca
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Olejki eteryczne-zdrowie z natury on-line

09 maja - godz. 20:00 do 21:00

Na pewno wiesz jak to jest, gdy szukasz naturalnych rozwiązań dla zdrowia swojego i swoich bliskich, a wokół jest mnóstwo informacji, które przeczą jedne drugim. Być może masz już tego dość i chcesz uporządkować wiedzę o tym, czego używać, a czego nie, żeby wspierać zdrowie rodziny i unikać tego, co jej szkodzi.
Olejki eteryczne! Może już miałaś okazję je stosować? A może jeszcze nigdy nie odważyłaś się, bo nie wiesz jak?
Nasze spotkanie to doskonała okazja, by zaplanować maksymalne wsparcie zdrowotne i emocjonalne dla siebie i swoich bliskich.Czego możesz się spodziewać? Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i wprowadzimy Cię w świat olejków eterycznych, które mogą zastąpić wiele substancji używanych dotąd w domu. Pokażemy jak zrewolucjonizować domową apteczkę i zadbać o dobre emocje.Na spotkaniu dowiesz się:
– jak wybierać czyste i dobre jakościowo olejki eteryczne- jak bezpiecznie ich używać- do czego możesz je zastosować w domowej apteczce, sprzątaniu, kosmetykach- w jaki sposób możesz samodzielnie regulować własne emocje.
UWAGA WARSZTAT JEST SKIEROWANY DO OSÓB, KTÓRE SĄ POCZĄTKUJĄCE W DZIEDZINIE.

PS:Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu a po nim otrzymać próbki olejków napisz do nas na adres kropelkaweterze@gmail.com lub na naszym funpage :Kropelka w Eterze”, prześlemy link do spotkania online, Próbki będą dostępne dla osób , które po raz pierwszy uczestniczą w warsztacie.

Szczegóły

Data:
09 maja
Czas:
20:00 do 21:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/238811450525663/

Miejsce

ONLINE