PIĄTEK - 29 MAJASOBOTA - 30 MAJANIEDZIELA - 31 MAJA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Om Tramping Online: Tuwa, Ałtaj, Chakasja

30 kwietnia - godz. 19:00 do 20:30

TUWA, AŁTAJ, CHAKASJA – podróż z Tomkiem Tułakiem

Czwartek z Om Tramping ONLINE to cykl podróżniczych spotkań – bezpłatnych transmisji na żywo w czwartki o 19.00. Bądźcie gotowi na wyprawę na 110%! Kto z nami?

KIEDY: 30 kwietnia, godz. 19.00

ILE TRWA: 1 godzina z hakiem 🙂

O CZYM: o Tuwie, Ałtaju i Chakasji

Z KIM: Spotykacie się z Tomkiem Tułakiem i ruszacie przez mało znaną południową Syberię. Tuwa, Ałtaj, Chakasja – już same nazwy tych regionów wzbudzają zainteresowanie. Poznacie świat szamanów i jeszcze starszych kultur, po których zostały kurhany i megality. Dzikie i praktycznie nieskażone cywilizacją góry Ałtaju – to spotkanie na zawsze pozostaje w sercu. Podobnie jak rozmowy z ludźmi i przeprawy samochodami 4×4, bo przecież innymi w tym rejonie nie da się podróżować.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ? Zapisy via newsletter [przez formularz na www.omtramping.pl lub zapis: info@omtramping.pl]. W czwartek wypatrujcie maila z linkiem i hasłem do spotkania oraz instrukcją obsługi. Klik w link i już jesteście!

CZY TO BEZPIECZNE? Spotkania są transmitowane na żywo na ZOOMie. Podczas transmisji oraz na nagraniu widzicie tylko Tomka i zdjęcia. Ze względów bezpieczeństwa blokujemy dostęp do aktywnych okien Uczestników. Będzie za to aktywny czat – Wy pytacie, Tomek odpowiada.

NIE MOŻECIE W TEN CZWARTEK? Ok, ale możecie mieć dostęp do nagrania. Odtworzycie je w dogodnym dla siebie momencie.

Widzimy się w czwartek? 🙂

Kto pyta, nie błądzi – kontakt do nas:
info@omtramping.pl // 604 880 120

Szczegóły

Data:
30 kwietnia
Czas:
19:00 do 20:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/563996877855331/

Miejsce

ONLINE