PIĄTEK - 18 CzerwcaSOBOTA - 19 CzerwcaNIEDZIELA - 20 Czerwca
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Online – Darmowa Sesja Jogi Kundalini na Podniesienie Wibracji oraz Kirtan Krija Medytacja.

20 marca - godz. 09:00

Witajcie Kochani,
Zapraszam Was z całego serca na bezpłatną sesje e Kundalini Jogi Online.
Tematem lekcji będzie Krija (zestaw ćwiczeń ) w której nauczysz się używać swojego ciała w taki sposób, aby podnieść swojego ducha. Jeśli kiedykolwiek poczujesz przygnębienie lub nie czujesz sensu życia, ta krija uczy cię, jak sprawić, byś znów poczuł się radosny, używając tło tego swojego ciała. Jeśli Twoje ciało nie pracuje prawidłowo, szybko poczujesz się niezrównoważony lub poirytowany. Im lepszy jesteś dla swojego ciała, tym więcej ducha żyje w tobie. Ta krija powoduje, że energia kundalini wznosi się do wyższych czakr. W ten sposób energia jest wykorzystywana i przetwarzana na uzdrowienie, odmłodzenie fizyczne i rozwój duchowy.
Relaks z Gongiem( przygotuj słuchawki stereofoniczne)
Kirtan Kriya to jedna z najważniejszych medytacji w Kundalini Jodze. Oczyszcza podświadomość ze starych niesłużących nam myśli, powracających emocji związanych z wydarzeniami z przeszłości, natrętnych myśli, przywiązań . Jest pomocna w uwalnianiu się od nałogów , zakończeniu niesłużących nam relacji , które trudno nam zamknąć.
Jak wykazały przeprowadzone w Alzheimer’s Research and Prevention Foundation w USA badania , na poziomie fizycznym regularnie wykonywana medytacja Kirtan Krija poprawia krążenie w mózgu oraz pamięć. Badani , osoby z problemami z pamięcią, przez 8 tygodni codziennie wykonywali 12 minutową medytację. Wyniki badań zostały opublikowane w the Journal of Alzheimer’s Disease
Lekcja odbędzie się na żywo w sobotę 20 marca o godzinie 9.00 na moim fanpage.
https://www.facebook.com/kundaliniyogaspirit
Dołącz również do grupy, którą prowadzę. W grupie tej znajdziesz tez więcej info o jodze kundalini, medytacji i pracy z oddechem.
https://www.facebook.com/groups/kundaliniyogaspirit
Jeżeli chcesz dołączyć do mojej szkoły online jogi kundalini, medytacji i oddechu to dołącz do zamkniętej grupy.
Zajęcia odbywają się trzy razy tygodniu a abonamet miesięczny to 110 zł albo 25 euro.
https://www.facebook.com/groups/392828111604725
O prowadzącym:
Mam na imię Łukasz, a moje duchowe imię to Simran Teja Singh. Certyfikowany nauczyciel kundalini jogi pod kierunkiem Jivana Mukty. Założyciel pierwszej polskiej szkoły kundalini jogi w Holandii „Kundalini Yoga Spirit”. Odkrywca, człowiek z misją. W mojej pracy pomagam ludziom nie tylko poprzez jogę, ale również poprzez uzdrawiający dźwięk i dotyk. Organizuję koncerty gongów, mis kryształowych i tybetańskich, które cieszą się szerokim zainteresowaniem. Uzdrawiam poprzez różnego rodzaju masaże. Moją kolejną pasją, którą eksploruję są podróże, co skutkowało w wyjazdy z jogą do różnych malowniczych miejsc na świecie, które pomyślnie organizuję już od lat. Jeśli szukasz sprawdzonych metod duchowego wzrostu, inspiracji, chcesz zadbać o swoje ciało, kochasz podróże to w przestrzeni Kundalini Yoga Spirit na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Zapraszam z serducha.
Łukasz
Wiecie info o mnie znajdziesz na mojej stronie internetowej.
kundaliniyogaspirit.nl
Przygotuj mate do jogi, zaproś znajomych i do zobaczenia na macie.

Szczegóły

Data:
20 marca
Czas:
09:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/448708236378840/

Miejsce

ONLINE