PIĄTEK - 4 GrudniaSOBOTA - 5 GrudniaNIEDZIELA - 6 Grudnia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ONLINE! Klub Komediowy & Robert Makłowicz | FB Live [27.11] I PŁATNE

27 listopada - godz. 21:00

Jeżeli macie parę złotych luzem, to możecie wesprzeć Klub Komediowy pod linkiem: https://zrzutka.pl/9yk9ad
Czy są z nami smakosze sutych dykteryjek, piewcy szlachetnie wysklepionego podniebienia i admiratorzy lokalnych kulinariów? Mamy dla was nie lada rarytasik! Ponownie – aczkolwiek tym razem wirtualnie – odwiedzi nas Robert Makłowicz! Dziennikarz, pisarz, publicysta, krytyk kulinarny i podróżnik. Pierwszy w dziejach polskiej telewizji zaproponował widzom zwiedzanie kulinarnej mapy świata i poznawanie go – dosłownie – od kuchni. Jako gospodarz cyklu reportaży podróżniczo-kulinarnych („Podróże kulinarne Roberta Makłowicza”, „Makłowicz w podróży” oraz „Makłowicz w drodze”) oprowadzał telewidzów po wyjątkowych miejscach, ukazując związki kuchni z kulturą i historią odwiedzanych regionów.
Nasz gość specjalnie dla nas przygotuje i nagra kilka sutych anegdot, do których aktorzy zagrają improwizowane sceny komentujące. Nagrania odtworzymy dopiero podczas spektaklu, więc treść inspiracji poznamy w tym samym czasie, co widzowie. I jak tam apetyty?
Spektakl będzie streamowany (z możliwością wykupienia dostępu do transmisji).
Bilety: 3.99$, czyli jakieś 15,50 zł
Bilety na spektakl online można kupić poprzez opcję KUP DOSTĘP w wydarzeniu na Facebooku. Do oglądania nie będzie potrzebny żaden link! Wystarczy wejść na wydarzenie w dniu spektaklu, wykupić dostęp i cieszyć się transmisją

Szczegóły

Data:
27 listopada
Czas:
21:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/454039685567767/

Miejsce

ONLINE