PIĄTEK - 21 CzerwcaSOBOTA - 22 CzerwcaNIEDZIELA - 23 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Optymiści, czyli nasi w Egipcie | Spektakl komediowy

20 października - godz. 16:00 do 19:00

- -

Fantastyczni aktorzy w komedii sezonu! Optymiści – to odjechana komedia o rodzinie, która po raz pierwszy wspólnie wyjeżdża na wakacje do Egiptu.

Bilety od 110zł | Optymiści, czyli nasi w Egipcie | Spektakl komediowy

Godzina 16:00

Godzina 19:00

Ponieważ wakacje są all-inclusive wszystko musi być wy-pite, wy-jedzone, wy-tańczone i wy-pływane! Nic nie może się zmarnować! W końcu jest zapłacone! Występują:  Hanna Śleszyńska / Maria Pakulnis  Karolina Gorczyca / Olga Kalicka  Piotr Cyrwus  Marcin Korcz / Krzysztof Czeczot  Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Czeczot

Przez ostatni rok podróżowałem po różnych resortach aby zobaczyć, co dzieje się na wczasach all inclusive. Historie które widziałem mocno podkręciłem, tak by ten wieczór był dla naszych widzów wspaniałą rozrywką. Jestem przekonany, że wszyscy będą się doskonale bawić, oglądając komedię jakiej jeszcze w teatrze nie widzieli! – mówi Krzysztof Czeczot, reżyser przedstawienia. Historia dzieję się w Egipcie, w jednym z kurortów.

Ewa (w tej roli Karolina Gorczyca) zaprosiła swoich rodziców, Kasię i Janka (Hanna Śleszyńska i Piotr Cyrwus) na ekskluzywne wczasy z okazji 40-lecia ślubu rodziców. Ale okazuje się, że jest inaczej niż planowała: mama narzeka, tata mimo upałów chodzi w jeansach, jej mąż Adaś (Marcin Korcz) korzysta z darmowych drinków, a ona sama próbuje dotrwać do końca wyjazdu. Do tego prowadzona jest tabelka, w której wpisywane jest czy jest wyjedzone, wypite, wypływane, wytańczone, wybiegane… W gorącym Egipcie kipi od gorących emocji.

Szczegóły

Data:
20 października
Godzina:
16:00 do 19:00
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/129786/Częstochowa/Optymiści, czyli nasi w Egipcie/?utm_source=pp&utm_medium=377

Miejsce wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map