PIĄTEK - 22 PaździernikaSOBOTA - 23 PaździernikaNIEDZIELA - 24 Października
Festiwal Smaku - MENU
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Otul się zapachem-prelekcja

15 października - godz. 17:00

Zapraszamy na prelekcje „Otul się zapachem” podczas której dwie energetyczne prowadzące pokażą Wam jak stosować olejki eteryczne i bawić sie zapachami, żeby nasze ciało i dusza mogły nie tylkow okresie jesiennym poczuć się lepiej. Pokażą jak emocjonalnie i zdrowotnie wpływać na siebie dzięki zapachowi. Powiedzą które olejki stosować kiedy jesteśmy napięci, a które kiedy rozkłada nas przeziębienie.
Olejki eteryczne są często wykorzystywane w aromaterapii, formie medycyny alternatywnej.
To skoncentrowane ekstrakty roślinne, które zachowują naturalny zapach i smak, czyli „esencję” ich źródła.
Matka natura dostarcza w ten sposób jeden z najlepszych naturalnych środków na ludzkie dolegliwości-od bólu głowy, infekcji po problemy ze snem czy stres.
Zapraszamy Was serdecznie na spotkanie w temacie medycyny roślin. Dowiecie się jakie spektrum działania mają olejki eteryczne, jak ich używać bezpiecznie i co ważne jak rozpoznać że dany olejek ma właściowosci terapeutyczne.
Prowadzące o sobie i swojej „olejkowej historii”😀
Nazywam się Aneta Ritter , prywatnie żona i mama dwójki wspaniałych dzieci, dwóch kotów i psa 🙂. Uwielbiam spacery po lesie ,słońce i święty spokój.
Obcowanie z natura i jej cyklami daje mi uziemienie i moment zatrzymania .To dzięki temu mam swobodę w tworzeniu nowej przestrzeni dla siebie.
Olejkami i aromaterapią zaczęłam zajmować się w sierpniu 2021 roku. Po wielu latach pracy w korporacji i we własnej firmie dorobiłam się depresji i bólów kręgosłupa .Bycie sobie szefem sprowadzało się do tego że coraz mniej czasu mogłam poświęcić sobie i swojej rodzinie.Brak spotkań ze znajomymi i ciągle sprawdzanie statystyk doprowadziło mnie do ściany.Rzuciłam wszystko i zrobiłam sobie 6 miesięcy wakacji tylko po to aby sprawdzić co tak naprawdę jest w zgodzie ze mną i właśnie wtedy odkryłam moc olejków i aromaterapii i zaczęłam zajmować się nimi na codzień.
Nazywam się Patrycja Dębska i dzielę się wiedzą w temacie stosowania olejków eterycznych w codziennym życiu.
Nasze rodzinne korzystanie z olejków zaczęło się kiedy sami dla siebie i naszych dzieci szukaliśmy alternatywnych i naturalnych metod wsparcia w trudniejszych zdrowotnie czy emocjonalnie okresach. Tak odkryliśmy MOC olejków.
Z tych poszukiwań, poza zdrowiem, spokojem i miłością do olejków eterycznych, wyrosła potrzeba dzielenia się nimi z INNYMI. Ich stosowanie okazało się bowiem dla nas niezwykłym przeżyciem. Opiera się ono na trochę już zapomnianych, ale odradzających się coraz śmielej, praktykach wywodzących się z Natury. My Kobiety ciągle potrafimy z nią być naprawdę blisko a praca z olejkami to praca z Naturą w najczystszej możliwej postaci.
Efekty działania olejków widzieliśmy wielokrotnie u siebie i innych, z którymi dzielimy się tą pasją. Jestem tu po to, żeby pokazać Ci ich MOC i DROGĘ, która prowadzi do zmiany za jaką tęsknisz, do zmiany – za jaką ja tęskniłam – do prostego, czystego, pełnego miłości i naturalnego życia.
Zapisy: Aneta Ritter 669750210. W przypadku problemów z dodzwonieniem się prosimy o sms treści: imię i nazwisko oraz hasło otul się zapachem.
Kiedy: 15.10.2021 r. godzina 17.00-19.00
Koszt: symboliczne 30 zł na materiały 😀
Miejsce: Pracownia Psychoterapii i Pracy z Ciałem Oto Ja ul. Waszyngtona 33 lok 2, Częstochowa
#doterra #olejki #aromaterapia #olwjkidoterra #zapach #warsztaty #prelekcja #otulsiezapachem #niezbednikantychandrowyotoja #jesiennadepresja #olejkieteryczne

Szczegóły

Data:
15 października
Godzina:
17:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/373618611172315/

Miejsce wydarzenia

Pracownia Psychoterapii i Pracy z Ciałem
Częstochowa, ul. Waszyngtona 33/2 + Google Map