PIĄTEK - 6 SierpniaSOBOTA - 7 SierpniaNIEDZIELA - 8 Sierpnia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Otwarcie Al.Capone w Częstochowie!

10 lipca - godz. 10:00

Uwaga Częstochowa! Al.Capone znów nadciąga…
Już w najbliższą sobotę (10 lipca) kolejne mocne otwarcie.
Drugi sklep ogólnopolskiej sieci salonów alkoholowych Al.Capone pojawi się w Częstochowie, tym razem przy ul. Św. Rocha 98.
Pełne zaopatrzenie na spotkania ze znajomymi, imprezy czy spokojne wieczory w domu. Jeśli chcesz dobrze nastroić się przed sobotnim wieczorem, to koniecznie sprawdź, co przygotowaliśmy…
Dlaczego warto być z nami?
W dniu otwarcia zapewniamy masę atrakcji, dzięki którym na pewno nie wyjdziesz z pustymi rękami! Kręcimy kołem fortuny, które wskazuje, z jakim bonusem do swoich zakupów wyjdziesz. Przygotowaliśmy, również masę promocji, które przekroczą Twoje oczekiwania.
Kim jesteśmy?
Każdego miesiąca rozszerzamy sieć naszych salonów, by dostarczać najlepsze trunki w wyjątkowych cenach. Działamy w 72 punktach, na terenie 11 województw.
Nasze placówki to zawsze profesjonalna obsługa i doradztwo, wnętrza nawiązujące do czasów amerykańskiej prohibicji, a na półkach mocne smaki z każdego zakątka świata. Takiego wyboru nie znajdziesz w okolicy!
A jeśli nie dasz rady być z nami w sobotę, wpadnij w dowolny dzień – sklep będzie otwarty od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6-24.
Dołączysz do nas? To będzie naprawdę MOCNE otwarcie. Nie może Cię zabraknąć! #mocneotwarcie

Szczegóły

Data:
10 lipca
Czas:
10:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/3069163726645329

Miejsce

Al Capone 2
Częstochowa św.Rocha + Google Map