PIĄTEK - 4 GrudniaSOBOTA - 5 GrudniaNIEDZIELA - 6 Grudnia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Otwarcie “Gościniec. Manufaktura polskiego jadła.” – Restauracja samochodowa! Częstochowa/Poczesna

07 listopada

Szanowni Goście,
Już jesteśmy gotowi, by opowiedzieć co wymyśliliśmy.
Otóż na czas covidowej blokady zamieniamy się w „restaurację samochodową”. Jest to pierwsza w regionie (jeśli nie w Polsce), tego typu inicjatywa.
Będziemy działać w oparciu o formułę „zadzwoń, zamów, przyjedź, wyniesiemy Twoje zamówienie na tacy do samochodu, zapłać, zjedz, odłóż tacę we wskazane miejsce i jedź dalej”.
Stworzyliśmy próbne menu (kilka pozycji), aby sprawdzić, czy nasza idea spotka się z Państwa zainteresowaniem. Jeśli tak, menu będzie rozszerzane.
Zaczynamy od wtorku 27 października br. od godziny 9:00. W poniedziałek podamy numer telefonu, pod którym należy składać zamówienia. Danie będzie można zjeść na parkingu- na specjalnej tacy, ale będzie można też poprosić o przygotowanie dania po prostu „na wynos”.
Zostaliśmy poddani tak ciężkiej próbie. Tylko dzięki Wam możemy tę próbę przetrwać. Wczoraj dostaliśmy od Was tak wiele słów wsparcia, nawet od osób, których nie znamy. Dziękujemy za każde słowo, za każdą wiadomość, za każdy komentarz. Dzięki Wam, mamy siłę, by podjąć wyzwanie.

Miejsce

Gościniec. Manufaktura polskiego jadła. Restauracja samochodowa
Katowicka 16, Kolonia Poczesna + Google Map