PIĄTEK - 31 MarcaSOBOTA - 1 KwietniaNIEDZIELA - 2 KwietniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Oxana & BR Band

10 marca - godz. 20:00

Charyzmatyczna Oxana Cymbalist, finalistka programu The Voice of Ukraine, z towarzyszeniem B.R. Band w poszerzonym składzie z Oleksandr Tsymbalist wystąpi 10.03.2023 r. o godz. 20:00 w pełnym energii programie rockowo-bluesowym.

Oxana Cymbalist – charyzmatyczna i pełna energii ukraińska aktorka oraz piosenkarka, finalistka programu The Voice of Ukraine, mieszka we Lwowie, gdzie jako aktorka występuje na deskach Teatru Dramatycznego. Z grupą The Glass oprócz Ukrainy występowała m.in. w Polsce, na Litwie oraz Łotwie. Wybuch wojny na Ukrainie spowodował, iż zdecydowała się skupić na pomocy uchodźcom i ofiarom wojny w Teatrze, który stał się wielkim magazynem jedzenia, schronieniem i centrum pomocy.

Oleksandr Tsymbalist – ukraiński gitarzysta, pochodzi z Łucka, ukończył Akademię Muzyczną na kierunku dyrygent chóru, w Polsce od ponad 30 lat.

B.R. Band – liderem i założycielem formacji jest żorzanin Bogdan Rumiak. Zespół łączy bluesa, funky i rock’n’rolla jednocześnie nawiązując do bluesowej tradycji i jest jednym z najbardziej zapracowanych rodzimych formacji bluesowych grając wiele koncertów w całej Polsce i zagranicą. Muzyka zespołu to przede wszystkim autorskie kompozycje oraz teksty, a jeżeli covery to we własnej zaskakującej interpretacji.

Szczegóły

Data:
10 marca
Godzina:
20:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1285499925366012/

Miejsce wydarzenia

Restauracja Klimaty
Wieluńska 6
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia