PIĄTEK - 1 GrudniaSOBOTA - 2 GrudniaNIEDZIELA - 3 GrudniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Palce lizać, czyli wybuchowy deser! Pyszny spektakl dla małych i dużych smakoszy!

10 grudnia - godz. 11:00

W sobotnie popołudnie, pod nieobecność dziadka Leona, który pojechał na doroczny zjazd mistrzów cukiernictwa, Mela i Miłek bawili się w jego cukierni. Przez chwilę brykali – robiąc przy tym wielki hałas.

Bilety od 20zł | Palce lizać, czyli wybuchowy deser! Pyszny spektakl dla małych i dużych smakoszy! 

Śmiali się i tańczyli do starych melodii z radia „Pogoda”… Nagle zadzwonił telefon! Ktoś zamówił TORT na dzień popularnych imienin… Mela i Miłek postanawiają upiec pyszny tort i sprawić radość dziadkowi Leonowi…

Czy wszystko będzie palce lizać?  Poznajcie wyjątkowo niesforne bliźniaki Melę i Miłka! Wybierzcie się na pyszne przedstawienie dla małych i dużych smakoszy! Dowcipne, błyskotliwe, pełne nieprzewidzianych zwrotów akcji nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców i dziadków, którzy też będą mieli niejeden powód do beztroskiego uśmiechu! 

Najmłodsi widzowie przeżywają spotkanie z Melą i Miłkiem i uroczo tajemniczym kotem Warcisławem, kibicują im, pomagają i nagradzają oklaskami. Na scenie będzie gwarno, wesoło, tanecznie i oczywiście muzycznie. 

Młodzi widzowie wraz z Melą i Miłkiem będą mieli okazję poznać tajniki pracy cukiernika i przyrządzania tortu czekoladowego i towarzyszyć ich wszystkim figlom. Urzekająca piękna puenta udowodni, że zawsze warto mówić prawdę, nawet tę najtrudniejszą! W atmosferze zabawy nauczymy się też tolerancji, akceptacji inności oraz szacunku dla innych. Przedstawienie na podstawie książki autorstwa Dawida Chybalskiego to niebanalna historia, pełna gag i dziecięcych pięknych serc! Rekomendowany wiek Widzów: 6-100 lat.  Twórcy:  Mela: Wiktoria Swat  Miłek: Dawid Chybalski  Dziadek Leon: Antoni Rot (głos)  Reżyseria: Kamil Obara  Scenariusz: Dawid Chybalski  Muzyka: Waldemar Ossowski Scenografia: Maciej Tarapata  Kostiumy: Krystyna Tabiszewska  Charakteryzacja: Olga Kołomycew  Choreografia i ruch sceniczny: Oskar Wójcik  Produkcja: Fundacja Nieco Kultury

Miejsce wydarzenia

PUB Sportowy Stacherczak
al. Tadeusza Kościuszki 1
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Phone
34/ 369 38 87
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia