PIĄTEK - 6 SierpniaSOBOTA - 7 SierpniaNIEDZIELA - 8 Sierpnia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pełnia księżyca – Joga Kundalini z Kasią Bartoszczyk

24 czerwca - godz. 19:50 do 21:20

Nic nie dzieje się bez przyczyny😊
W czwartek, 24 czerwca w dzień pełni księżyca 🌗🌕🌓 o godz.19.50 praktykę Jogi Kundalini poprowadzi dla nas Kasia Bartoszczyk✨✨✨
Pełnia to wyjątkowa okazja do wyeliminowania tego co nam nie służy. To czas na oczyszczenie, usunięcie blokad i ograniczeń.
To spotkanie będzie okazja do refleksji i ruszenie do przodu z pełną mocą.
🌱 Kasia Bartoszczyk od kilkunastu lat z pasją uczy Jogi Kudalini, Shakti Dance (taneczna joga korzystająca z tradycji Jogi Kundalini) oraz Jogi Tańca.
Jest założycielką Kuźni Świadomości, przestrzeni na YouTube, Facebooku i Instagramie, w której stwarza warunki i daje wsparcie w rozwoju świadomości. Dzieli się tam pradawnymi i współczesnymi technikami przywracania zdrowia, szczęścia i poczucia spełnienia💕
🌱Joga Kundalini to Joga Świadomości. Dzięki niej, łupina po łupinie odkrywamy naszą Prawdziwą Naturę (nasze Sat Nam), stajemy się jej coraz bardziej świadomi. Pozwala ona na magiczną i transformujacą podróż wgłąb siebie. To okazja do konfrontacji swoich słabości, zarówno na poziomie fizycznym jak i emocjonalnym czy mentalnym. Wynikające z tego samopoznanie w konsekwencji prowadzi do rozwijania swojego potencjału, budowania swojej siły i wigoru. Już jedna praktyka pozwoli Ci odczuć spokój, lekkość i poczucie mocy. Regularna praktyka przywróci Ci witalność, zdrowie i spełnienie!
✨Serdecznie zapraszamy na to spotkanie✨
Kiedy: 24.06 godz.19.50
Koszt: Dla klientów Sati Studio wejście z karnetu, dla nowych klientów 37 zł.
Do zobaczenia w Sati Studio ❤️

Szczegóły

Data:
24 czerwca
Czas:
19:50 do 21:20
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/880090722572732/

Miejsce

Sati Studio
ul.Spadek 9, 42-202 Częstochowa + Google Map