PIĄTEK - 1 GrudniaSOBOTA - 2 GrudniaNIEDZIELA - 3 GrudniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pierwsza odsłona targów sztuki Art Price | Konduktorownia

11 listopada - godz. 16:00 do 12 listopada - godz. 18:00

11 i 12 listopada w Konduktorowni odbędzie się pierwsza odsłona targów sztuki Art Price. Swoje prace zaprezentują: Bartosz Frączek, Paulina Domagalska, Kolektyw THESEUS, Tomasz Lubaszka, Redi Bo i Małgorzata Stępniak.

Jak już zapowiadaliśmy, w drugi weekend listopada w Konduktorowni (ul. Piłsudskiego 34/36) odbędzie się pierwsza edycja Art Price. Impreza będzie miała charakter targów sztuki.

Zaprezentowane zostaną prace kilku artystów związanych z Regionalnym Towarzystwem Zachęty Sztuk Pięknych w Częstochowie i zaangażowanych w działalność stowarzyszenia. Wystawione dzieła będzie można nabyć w  atrakcyjnych cenach autorskich. Będzie to również okazja do spotkania i bezpośredniej rozmowy z artystami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Opowiedzą o tym, jak powstają ich prace oraz co ich inspiruje i pobudza do twórczego działania. Podpowiedzą i doradzą, co wybrać aby ozdobić i wzbogacić swoje wnętrze.

Część dochodów zostanie przekazana na działalność statutową RTZSP w Częstochowie. 11 listopada Art Price rozpocznie się o godz. 16. Wydarzenie zainauguruje występ Lidii, Marcina i Mikołaja Pospieszalskich.

Z kolei 12 listopada targi zaplanowano od godz. 16 do 18. Wstęp jest wolny.

Szczegóły

Początek:
11 listopada - godz. 16:00
Koniec:
12 listopada - godz. 18:00
Witryna internetowa:
https://gazetaregionalna.com/konduktorownia-targi-art-price-wideo

Miejsce wydarzenia

Konduktorownia
Marszałka Józefa Piłsudskiego 34/36
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map