PIĄTEK - 17 WrześniaSOBOTA - 18 WrześniaNIEDZIELA - 19 Września
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Piknik branży nieruchomości

17 lipca - godz. 16:00

Gorąco zapraszamy na Piknik branży nieruchomości – wakacyjne spotkanie networkingowe organizowane przez częstochowski oddział Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem Mieszkanicznik we współpracy z biurem nieruchomości Golden-Estate, organizatorem śniadań branży nieruchomości w Częstochowie!
To luźne, wakacyjne, networkingowe spotkanie dbędzie się w sobotę 17 lipca od godz. 16:00 na terenie Parku Lisiniec w Częstochowie od strony ul. Świętej Jadwigi
Działasz w branży nieruchomości? Inwestujesz w nieruchomości? Interesujesz się rynkiem nieruchomości? To spotkanie jest dla Ciebie!
Na nieruchomościach zjadłeś zęby czy może temat nieruchomości jest dla Ciebie jeszcze mało znany – jesteś mile widziany 🙂
Otwórz się na nowe znajomości, wymianę wiedzy i doświadczeń. W letnim klimacie nawiąż kontakt z wartościowymi osobami, sam daj się poznać i zacieśnij relacje. A przede wszystkim baw się dobrze i odpoczywaj w luźnej, wakacyjnej atmosferze pikniku! Na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni, wśród osób otwartych, pozytywnie nastawionych, o podobnych zainteresowaniach!
Zabierz ze sobą całą rodzinę, zaproś współpracowników i kontrahentów, powiedz znajomym!
Zapisy:
Możliwość uczestnictwa w spotkaniu daje tylko rejestracja poprzez formularz rejestracyjny w kalendarzu na stronie internetowej Stowarzyszenia w terminie do soboty 17 lipca do godz. 12:00!
Płatność:
Członkowie Stowarzyszenia (z oddziału częstochowskiego oraz wszystkich pozostałych) 10 zł (zaloguj się na stronie internetowej Stowarzyszenia przed zapisaniem się na spotkanie!)
Pozostałe osoby 30 zł (link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym) – w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia w ciągu 2 dni po spotkaniu opłata wpisowa do Stowarzyszenia zostanie o 30 zł obniżona!
Dzieci – gratis!
W cenie wejściówki: możliwość skorzystania ze wspólnego grilla zaopatrzonego w węgiel, jednorazowych talerzyków, sztućców, kubeczków, serwetek, dodatki jak ketchup, musztarda, przyprawy itp., a przede wszystkim okazja do spotkania na żywo i osobistej rozmowy ze wspaniałymi osobami działającymi w branży nieruchomości w Częstochowie i nie tylko!
Zabierz kocyk, coś do jedzenia, co będziesz miał ochotę przygotować sobie na grillu, dowolne napoje. Nie zapomnij o dobrym humorze i uśmiechu!
Zapraszamy i do zobaczenia!
Monika Balińska
Lider oddziału Częstochowa
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”
oraz
Monika Krasicka
Biuro Nieruchomości Golden-Estate

Szczegóły

Data:
17 lipca
Czas:
16:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/486451205757174/

Miejsce

Park Lisiniec
Park Lisiniec
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map