PIĄTEK - 31 MajaSOBOTA - 1 CzerwcaNIEDZIELA - 2 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAINDUSTRIADA 2024 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Piknik „Nauka i Sport” Politechnika Częstochowska

21 maja - godz. 10:00 do 15:00

- -

Serdecznie zapraszamy Uczniów i Nauczycieli szkół ponadpodstawowych na Piknik Politechniki Częstochowskiej „Nauka i Sport”, który odbędzie się 21 maja 2024 r. w godz. 10.00-15.00 na terenie JuraPark Biskupice przy ul. Chorońskiej w Biskupicach.
Po wielu przedsięwzięciach organizowanych w murach naszej Uczelni proponujemy udział w imprezie plenerowej zlokalizowanej w wyjątkowo atrakcyjnym miejscu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. JuraPark mieści się w Biskupicach, niewielkiej miejscowości w pobliżu Olsztyna w powiecie częstochowskim, przy trasie Katowice-Warszawa. Park powstał na terenie dawnej kopalni piasku, dzięki czemu znajdziemy tu nawet 20-metrowe wzniesienia i uskoki oraz niezwykłe wręcz „pustynne” krajobrazy.

Dla uczestników naszego Pikniku przygotowaliśmy wiele atrakcji! Na stoiskach wszystkich wydziałów naszej Uczelni będzie możliwość udziału w ciekawych konkursach. Na naszym Pikniku będzie również okazja do sportowej rywalizacji. Organizujemy bieg przełajowy po leśnych ścieżkach na dystansie 1200 m, potrwa on ok. 10 minut. Swoje umiejętności sprawnościowe będzie można również wypróbować na torze strongmena i grze w paintball oraz podczas konkurencji wojskowego toru przeszkód. Uczestnicy będą mogli również upiec kiełbaski na ognisku.

Zapraszamy na nasze wydarzenie grupy uczniów pod opieką nauczyciela. Uczestnicy naszego Pikniku muszą mieć ukończone 15 lat. Udział w Pikniku jest bezpłatny, natomiast transport do JuraPark odbywa się we własnym zakresie.

Zgłoszenia do udziału w zmaganiach sportowych przyjmujemy na stoisku Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, natomiast do gry naukowej na stoisku Działu Promocji.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wysłać kartę zgłoszeniową na adres e-mail: promocja@pcz.pl

Na deklaracje uczestnictwa w Pikniku czekamy do 13 maja 2024 r.

Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale w imprezie decyduje kolejność zgłoszeń!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy z Politechniką Częstochowską!

Piknik Politechniki Częstochowskiej odbywa się pod patronatem JM Rektora Politechniki Częstochowskiej prof. dr. hab. inż. Norberta Sczygiola i Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn Tomasza Kucharskiego.

https://pcz.pl/…/zapraszamy-na-piknik-politechniki…

- -

Szczegóły

Data:
21 maja
Godzina:
10:00 do 15:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/699138948893851

Miejsce wydarzenia

Politechnika Częstochowska
Armii Krajowej 19 B, 42-200 Częstochowa
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map