PIĄTEK - 30 WrześniaSOBOTA - 1 PaździernikaNIEDZIELA - 2 Października
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Widowisko „Pink Floyd History – Tribute to Pink Floyd” w Hala Częstochowa 2022 koncert

20 września - godz. 19:30

PINK FLOYD HISTORY: po wielkim sukcesie trasy koncertowej w Polsce w roku 2020, PFH powraca do naszego kraju chcąc ponownie spotkać się z polską publicznością. To dla nas wielka radość, gdyż jesteśmy przekonani, że zainteresowanie koncertami tej grupy będzie nawet większe od poprzedniego.

 

BILETY od 100zł – Pink Floyd History -Tribute to Pink Floyd – Hala Częstochowa

Jeżeli nie znacie zespołu, zapytajcie o wrażenia z koncertów tych, którzy już na nich byli. PINK FLOYD HISTORY to głęboko poruszające show, przenoszące publiczność w magiczną podróż w czasie: w wędrówkę przez ponad 50 lat historii jednego z najwybitniejszych zespołów w dziejach rocka – Pink Floyd. Koncert Pink Floyd History odtwarza muzyczną drogę legendarnego zespołu: od psychodelicznych brzmień z początków kariery aż po utwory z nurtu rocka progresywnego.

Dźwiękom nieodłącznie towarzyszy niesamowita oprawa wizualna, potęgująca wyjątkową atmosferę muzyki Pink Floydów. Składają się na nią porywająca gra świateł, hipnotyzujące projekcje i mapping, a całość ilustruje artystyczne idee, jakie przyświecały różnym etapom twórczości zespołu.

Bilety – http://bityl.pl/UbFjL

Pink Floyd History, okrzyknięty jednym z najlepszych tribute bandów, już niebawem po raz pierwszy zagości w Polsce, prezentując pełne emocji wydarzenie, które z pewnością nie tylko warto zobaczyć i usłyszeć, ale którego też przede wszystkim warto doświadczyć. 

Szczegóły

Data:
20 września
Godzina:
19:30
Witryna internetowa:
http://bityl.pl/UbFjL

Miejsce wydarzenia

Hala Częstochowa
ul. Żużlowa 4
Częstochowa, śląskie 42-202 Polska
+ Google Map