PIĄTEK - 6 SierpniaSOBOTA - 7 SierpniaNIEDZIELA - 8 Sierpnia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pogadajmy…warsztat dla par

05 lipca - godz. 17:00 do 20:00

Pogadajmy…to warsztat dla par, które chcą popracować nad swoją komunikacją i lepszym rozumieniem siebie.
Często najtrudniej nam porozmawiać, powiedzieć o swoich potrzebach, uczuciach osobom, na którym najbardziej nam zależy. Często dzieje się tak z lęku przed odrzuceniem, zranieniem, brakiem zrozumienia. Czasem ogarnia nas wstyd i zakłopotanie i nie mówimy o tym co jest dla nas ważne. Wówczas nasza relacja staje się pełna niedomówień, pretensji i wzajemnego oskarżania. Chcemy temu zapobiec i pokazać Państwu jak można zacząć rozmawiać, ze sobą bez kłótni i wzajemnego obwiniania.
Pogadajmy to warsztat, który rozpocznie cykl spotkań dla par, których celem będzie usprawnienie komunikacji w związku między partnerami.
Ilość miejsc ograniczona!!! Warsztat odbędzie się przy udziale minimum 2 par, maksymalna ilość par to 5.
Kiedy: 5 lipca, godzina 17-20.
Gdzie: Pracownia Psychoterapii i Pracy z Ciałem Oto Ja,
Częstochowa, ul. Waszyngtona 33/2
Koszt: 200 zł/para
Zapisy:pod numerem telefonu 663-633-698 ( najlepiej wyślijcie sms o treści: pogadajmy- warsztat dla par, imię i nazwisko, oddzwonię, bo jak powadzę terapię, często nie mam jak odebrać).
Prowadzący:
Maja Wyremblewska- jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie certyfikacji, asystentem psychodramy, właścicielem Pracowni Psychoterapii i Pracy z Ciałem w Częstochowie. Od lat prowadzę zajęcia grupowe zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Organizuję liczne warsztaty, wykłady i szkolenia z zakresu akceptacji siebie, komunikacji, wyrażanie swoich potrzeb i emocji, szacunku do siebie i stawiania granic, relacji, komunikacji w związku. W ostatnim czasie dużą uwagę poświęcam Paniom. Prowadzę dla nich już 5 edycję mojej autorskiej grupy dla kobiet #OtoJa. Szczegółowe informacje o mnie: http://terapia.czest.pl/
Mateusz Korzekwa -jestem psychologiem w trakcie drogi do uzyskania tytułu psychoterapeuty systemowego. Doświadczenie zawodowe umożliwia mi praca zarówno w poradni zdrowia psychicznego, jak i w Szpitalu Neuropsychiatrycznym Lublińcu. Prowadzę terapię indywidualną i grupową. Pracuję z osobami uzależnionymi, cierpiącymi na depresję, zaburzenia emocjonalne, zaburzenia snu, z osobami przeżywającymi żałobę po stracie oraz będącymi w szeroko rozumianym kryzysie.
#pogadajmy #warsztatdlapar #terapiapar #wsparciedlapar #warsztatyzkomunikacji #komunikacjawzwiazku #relacje #trudnosciwzwiazku #konfliktywparze #konfliktywzwiazku 

Szczegóły

Data:
05 lipca
Czas:
17:00 do 20:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/622249912504393/

Miejsce

Pracownia Psychoterapii i Pracy z Ciałem
Częstochowa, ul. Waszyngtona 33/2 + Google Map