Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Polowanie na smoka – Z Częstochowy do Krakowa

24 sierpnia do 25 sierpnia

Jesteśmy grupą 17 rowerzystów którzy pod patronatem Pana Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka i przy współpracy z Fundacją Rowerowa Jura, chcą przejechać 150km z Częstochowy do Krakowa 24 i 25 sierpnia 2019 r. na rowerach z miejskiej wypożyczalni, aby zebrać fundusze dla dzieci przebywające pod opieką Hospicjum przy ul. Krakowskiej 45A w Częstochowie. Pochodzimy z rożnych klubów i środowisk i zjednoczyliśmy się w tej akcji.

W czasie przygotowań do wyprawy, razem z wieloma, wieloma wolontariuszami stworzyliśmy akcję, w której sławni, znani i lubiani ludzie rysują, malują, rzeźbią nam smoki. Dlaczego smoki? Ponieważ finał naszej podróży w sierpniu to Smok Wawelski nad Wisłą w Krakowie.

Szukamy sponsorów dla akcji oraz ludzi którzy dzieciakom wykonają takie smoki! Technika dowolna. Dzieła i podpisane przedmioty zostaną przekazane Hospicjum, które sprzeda je na aukcji ( allegro oraz aukcja stacjonarna dla dzieł sztuki ). Cały zysk z akcji rowerowej i wszystkich aukcji przeznaczony jest na dzieci znajdujące się pod opieką Hospicjum.

Więcej informacji znajdziecie Państwo :

  • pisząc na nasz profil Polowanie na Smoka ( tak najszybciej ),
  • dzwoniąc do samego Hospicjum – STOWARZYSZENIE OPIEKI HOSPICYJNEJ ZIEMI CZĘSTOCHOWSKIEJ 42-202 Częstochowa ul. Krakowska 45a (tel./fax (34) 360-54-91, (34)360-55-37 ), http://hospicjum-czestochowa.pl/
  • lub mailując na mail organizatora: lukasz.zyska@gmail.com.Akcja odbywa się dzięki uprzejmości i wsparciu firmy Nextbike – operatora rowerów miejskich w Częstochowie.

    Zapraszamy do Polowania na smoka!

Szczegóły

Start:
24 sierpnia
Koniec:
25 sierpnia
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/Polowanie-na-Smoka-466335424184826/

Miejsce

Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej
Krakowska 45a 42-202 Częstochowa+ Google Map