PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Porwanie – nowy spektakl komediowy Artura Barcisia

11 marca - godz. 16:00 do 19:00

Człowiek bez środków do życia bywa nieprzewidywalny? W jego głowie pojawiają się różne pomysły?Bohater spektaklu wybiera najgłupszy z możliwych..??‍♂️Czy okup za syna ministra sprawi, że zacznie normalnie żyć? Przekonajcie się sami ???

Bilety od 110zł | Porwanie – nowy spektakl komediowy Artura Barcisia

Godzina 16:00

Godzina 19:00

Doceniana przez publiczność komedia kryminalna o bohaterze, który w obliczu widma bankructwa decyduje się na szalone rozwiązanie swoich kłopotów.
Człowiek bez środków do życia bywa nieprzewidywalny, a w jego głowie pojawiają się pomysły z pozoru niemożliwe do zrealizowania. A jednak! Bohater spektaklu wybiera najgłupszy z możliwych – porwać syna ministra, który jest odpowiedzialny za jego sytuację!
Jak łatwo się domyślić – nic nie przebiega zgodnie z planem. Brak doświadczenia, kłótnie w rodzinie i tajemnicza kobieta sprawiają, że historia przyniesie wszystkim mnóstwo niespodzianek!
Gwiazdorska obsada, kryminalna intryga i zaskakujące zwroty akcji to tylko część z tego, co czeka na publiczność podczas tego komicznego spektaklu!

Obsada:
Barbara Kurdej-Szatan / Katarzyna Ucherska
Damian Kulec
Antoni Pawlicki
Piotr Grabowski / Marcin Perchuć
Artur Barciś

Reżyseria: Artur Barciś
Producent: Karol Bytner

Szczegóły

Data:
11 marca
Godzina:
16:00 do 19:00
Witryna internetowa:
https://bit.ly/3Y2pIpY

Miejsce wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map