PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Powrót do korzeni – warsztaty z użyciem gry terapeutycznej Generation Code.

4 listopada, 2022 - godz. 15:00 do 6 listopada, 2022 - godz. 15:00

Coraz częściej (i bardzo dobrze) mówi się o traumie transgenerscyjnej, o lęku przenoszonym z pokolenia na pokolenie. Trochę zapominamy w tym wszystkim, że od przodków dziedziczymy też wiele zasobów.

Jeśli chcesz zaopiekować się zranieniami swojej rodziny, przerwać cykl traum, pooglądać, jaki wpływ mają na Twoje życie…
zapraszam Cię do pierwszego kroku w tym kierunku. Krok powrotu do korzeni, by przyjrzeć się, co trzeba uzdrowić, a z czego można czerpać już dziś. Zdrowe korzenie, to podstawa zdrowego, silnego i owocującego drzewa.

Kiedy? 4-6 listopada 2022r, piątek od 15:00 do niedzieli do 15:00

Dla kogo? Dla tych, którzy chcą pochylić się nad swoją historią, uleczyć zranienia, obejrzeć rodzinne lojalności. Przy zapisie odbędziemy krótką konsultację telefoniczną, by wspólnie zdecydować czy to dobry czas dla Ciebie na taką podróż.

Gdzie? Jurajskie Siedlisko – klimatyczne miejsce na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, idealne do wyciszenia, refleksji i głębszego oddechu

Z kim? Warsztaty poprowadzę ja, w małej grupie min. 4, max. 6-7 osób.

Jak? Podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Warsztaty poprowadzę w oparciu o grę terapeutyczną „Grunt to korzenie” i techniki wspierające terapię traumy.

Co jeszcze? W ten warsztatowy weekend odbędziemy spacer zielarski po jurajskim lesie, który poprowadzi dla nas Pracownia Fitoterapii Agata Zaskórska, która opowie nam o znaczeniu korzeni i mocy roślin wspierających zdrowie. Wspólnie zrobimy napary z zebranych ziół.

Cena: 1200zł —> dwa noclegi, wyżywienie, spacer zielarski, warsztaty, materiały warsztatowe. Dojazd we własnym zakresie.

Napisz do mnie poprzez messenger lub SMS, umówimy się na krótką konsultację telefoniczną, powiem o szczegółach i zarezerwuję dla Ciebie miejsce.

Będę poruszona, że mogę Ci towarzyszyć w tej ważnej drodze powrotu. Ufam, że czasem trzeba powrócić, by ruszyć do przodu.
Do zobaczenia! ??

Szczegóły

Początek:
4 listopada, 2022 - godz. 15:00
Koniec:
6 listopada, 2022 - godz. 15:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/421641073459535/

Miejsce wydarzenia

Jurajskie Siedlisko
Pabianice 46B, 42-253 Pabianice + Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia