Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Poznaj tajniki konstruowania budżetu dla startupu.

30 stycznia - godz. 17:30 do 19:00

✅ Już 30.01.2020 StartUp Booster zaprasza na bezpłatne szkolenie “Poznaj tajniki konstruowania budżetu dla startupu. Na co zwrócić uwagę w 2020 roku? “, które odbędzie się w Biznes Zone Częstochowa

✅ Stworzenie dobrego budżetu w działalności gospodarczej może początkowo wydawać się trudne i bardzo czasochłonne. Czy wiesz jednak, że katalog kosztów w 95% można dokładnie i szczegółowo przewidzieć już na etapie planowania wydatków? Co zatem należy zrobić, aby koszty nie zaskakiwały już na samym początku prowadzenia firmy? W jaki sposób można dokonać pierwszych szacunków i zbudować podstawowy, ale skuteczny model biznesowy? Na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi podczas szkolenia pt. “Poznaj tajniki konstruowania budżetu dla startupu. Na co zwrócić uwagę w 2020 roku?”.

✅ Z nami dowiesz się między innymi:
👉 jakie są elementy budżetu
👉 na co zwrócić szczególną uwagę rozpoczynając własną działalność

👉 jakie są najczęstsze błędy w konstruowaniu budżetu firmy
👉 jakie czekają wyzwania dla budżetu w 2020 roku

✅ Sesja jest bezpłatna i jest organizowana w ramach cyklu szkoleń i wydarzeń przy współpracy z StartUp Booster, Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości “Twój StartUp” oraz Biznes Zone. Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

✅O prowadzącym:

dr Mariusz Szyrski- Doktor nauk prawnych o specjalizacji prawa administracyjnego i gospodarczego. Autor wielu publikacji na temat prawa nowych technologii, w szczególności w prawie energetycznym i odnawialnych źródeł energii. Uczestniczył jako panelista i ekspert w licznych ogólnopolskich oraz międzynarodowych konferencjach i seminariach (między innymi w Niemczech oraz w Norwegii).

Zajmuje się także tematyką finansowania i wprowadzania na rynek małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Ma doświadczenie w tworzeniu biznesplanów oraz kalkulacji opłacalności nowo powstających biznesów. Doradza także w zakresie aplikowania o granty i środki na działalność badawczo-rozwojową dla firm.

Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wystąpień publicznych oraz w przygotowywaniu prezentacji multimedialnych.
Posiada Certyfikat Zarządzania Projektami ILM5 – Level 5 Leadership and Management i doradza w zakresie cyklu życia projektów, w tym przede wszystkim odnośnie właściwego przygotowania projektów inwestycyjnych, sposobów oceny rezultatów i ewaluacji projektu.

W StartUp Booster prowadzi szkolenia z zakresu: finansów, prezentacji pomysłu biznesowego, tworzenia modeli biznesowych oraz przygotowywania wystąpień publicznych w biznesie.

✅ Rejestracja: https://evenea.pl/event/budzet2020/

✅ Termin i miejsce szkolenia:

30.01.2020 godz. 17:30-19:00
Biznes Zone Częstochowa
ul. Jasnogórska 27 / I piętro
Częstochowa

✅ REGULAMIN SZKOLENIA- https://startupbooster.pl/regulamin/

Jeśli Pani/Pan kontaktuje się z nami pierwszy raz, prosimy o zapoznanie się z zasadami przetwarzania danych osobowych w Fundacji
https://twojstartup.pl/ObowiazekInformacyjnyRODOFundacja23-05-2018.pdf /
If you received this message for the first time please read Foundation’s rules regarding personal data protection policy: https://twojstartup.pl/Obowiazek-informacyjny-ENG.pdf

Szczegóły

Data:
30 stycznia
Czas:
17:30 do 19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2720992497987056/

Organizator

Biznes Zone
Strona internetowa:
biznes-zone.com

Miejsce

Miasto Częstochowa
Częstochowa
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map