PIĄTEK - 26 LutySOBOTA - 27 LutyNIEDZIELA - 28 Luty
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Premiera koncertu zespołu “PHANTOMS”

20 stycznia - godz. 19:00

Phantoms – częstochowski zespół założony w 2018 roku, obracający się w gatunkach: rock alternatywny, indie rock, eletronica, electro pop.
Debiut grupy, minialbum pt. “LIMBO”, odbił się szerokim echem na lokalnej scenie, a zespół zagrał liczne koncerty, w m.in. takich lokalizacjach jak Klub Stacherczak, Miejski Dom Kultury w Częstochowie, duża scena plenerowa na Dniach Blachowni oraz na Placu Biegańskiego oraz w wielu lokalach i klubach w Częstochowie i całym regionie. Obecnie zespół pracuję nad swoim pierwszym długogrającym albumem, którego wydanie planowane jest na rok 2021.
Grupa jest również zdobywcą głównej nagrody w I Gminnym Festiwalu Zespołów Rockowych w Blachowni, zdobywcą IV miejsca w ogólnopolskim konkursie piosenek fundacji Imagine Poland oraz wielokrotnym gościem Miasta Blachowni w wielu imprezach kulturalnych.
Phantoms teraz powrócili do Blachowni, gdzie nagrali na scenie Domu Kultury tzw. live session, czyli studyjną sesję nagraniową zarejestrowaną na żywo, z opracowanymi specjalnie na tę okazję aranżami i wersjami własnych utworów, a także znanych hitów.
Obecnie zespół występuje w składzie:
– Martyna Nowak – wokal, gitara
– Michał Witkowski – gitara, wokal, gitara basowa, syntezatory
– Marek Bauć – produkcja, gitara basowa, gitara, instrumenty klawiszowe

Szczegóły

Data:
20 stycznia
Czas:
19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1018175175343738/

Miejsce

ONLINE