PIĄTEK - 5 MarcaSOBOTA - 6 MarcaNIEDZIELA - 7 Marca
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Prezentacja Eltrox Włókniarza Częstochowa 2021

26 lutego - godz. 18:30

3 kwietnia na torze w Lublinie ekipa Eltrox Włókniarza Częstochowa zainauguruje sezon 2021 w PGE Ekstralidze. Aby zobaczyć zespół Lwów w całej okazałości, nie trzeba będzie aż tyle czekać.  Już 26 lutego odbędzie się bowiem tegoroczna prezentacja naszej drużyny.

Ze względu na ograniczenia pandemiczne impreza przeprowadzona zostanie w formie transmisji online za pośrednictwem telewizji internetowej SabmarTV, udostępnionej na profilu naszego klubu na portalu Facebook oraz na naszym kanale na platformie YouTube. Wszystko w zgodzie z obowiązującym reżimem sanitarnym. Co warte podkreślenia, jeszcze żaden z klubów żużlowych w naszym kraju nie zaprezentował swojego zespołu w taki właśnie sposób. Czeka nas zatem nie lada wyzwanie, ale jesteśmy przekonani, że taka forma prezentacji w obecnej sytuacji, choć odrobinę przybliży naszym Kibicom emocje, które towarzyszyły nam w poprzednich latach podczas prezentacji organizowanych na Hali Sportowej Częstochowa.

Imprezę, której transmisja rozpocznie się o godzinie 18:50, poprowadzi znany i lubiany duet: Tomasz Lorek – Ireneusz Bieleninik. Podczas transmisji dodatkowo planujemy spotkania live chat z wybranymi zawodnikami, podczas których Kibice będą mogli zadawać pytania swoim biało-zielonym idolom.

Transmisja na żywo:
Start transmisji – 26. lutego, godzina 18:50