PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Prima Facie | National Theatre – retransmisja spektaklu teatralnego z Londynu

29 października, 2022 - godz. 18:15

Bilety w Londynie wyprzedały się na pniu, a spektakl nie schodził z afisza przez 9 tygodni. „Prima Facie” zadebiutuje również na Broadwayu w 2023 roku, ale zanim to nastąpi, polscy widzowie będą mogli zobaczyć tę niezwykłą sztukę na wielkim ekranie.

UWAGA: Ta sztuka może wywołać u widzów niepokój lub trudne emocje. Spektakl zawiera sceny mówiące o seksie, przemocy, gwałcie.

Jodie Comer (nominowana m.in. do Złotych Globów za rolę w serialu Obsesja Eve) debiutuje na West Endzie w brytyjskiej premierze nagradzanej sztuki Suzie Miller.

Tessa jest młodą, błyskotliwą adwokatką. Wywodząca się z klasy robotniczej kobieta wypracowała sobie drogę na sam szczyt: broni, przesłuchuje, zwycięża. Jednak nieoczekiwany splot wydarzeń sprawia, że ścieżki patriarchalnej mocy prawa, siły dowodów i moralności zaczynają się rozchodzić.

„Prima Facie” przenosi widza w samo centrum wydarzeń, podczas których emocje i doświadczenie zderzają się z nieubłaganymi zasadami gry. Tę wybitną inscenizację reżyseruje Justin Martin. Spektakl nagrano w kameralnym Harold Pinter Theatre na londyńskim West Endzie.

„Nie było bardziej zaskakującego debiutu na West Endzie!” (Daily Telegraph)
„Innowacyjna, wybuchowa produkcja Justina Martina.” (The Times)
„Jodie Comer jest nadzwyczajna!” (The Stage)

Szczegóły

Data:
29 października, 2022
Godzina:
18:15
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1438622873507928

Miejsce wydarzenia

Kino Studyjne OKF Iluzja
Aleja Najswietszej Marii Panny 64
Częstochowa, śląskie 42-217 Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia