PIĄTEK - 24 MarcaSOBOTA - 25 MarcaNIEDZIELA - 26 MarcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Przesyłka z zaświatów | Spektakl Komediowy | reż. Cezary Żak

07 maja - godz. 16:00

WYSTĘPUJĄ: Kinga Preis Katarzyna Żak Katarzyna Kwiatkowska Justyna Ducka Jakub Gąsowski Paul Elliott PRZESYŁKA Z ZAŚWIATÓW Exit Laughing PRZESYŁKA Z ZAŚWIATÓW to pełna humoru, ciepła i wzruszeń komedia o przyjaźni „na wieki” w reż. Cezarego Żaka.

Bilety od 70zł | Przesyłka z zaświatów | Spektakl Komediowy | reż. Cezary Żak

Godz. 16:00 i 19:00

PRZESYŁKA Z ZAŚWIATÓW to dom w Kalifornii, w którym od lat spotykają się cztery przyjaciółki na brydżowych wieczorkach. Wydawać by się mogło, że śmierć jednej z nich, Mary, zakończy ten zwyczaj. Nic bardziej mylnego!

Rezolutna Millie „wypożycza” urnę z jej prochami by wraz z Connie i Leną zagrać po raz ostatni. Okazuje się, że będzie to szalony wieczór, który odmieni życie przyjaciółek! PRZESYŁKA Z ZAŚWIATÓW to błyskotliwa komedia Paula Elliotta, pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji, przemycająca pod komediową warstwą ważne, życiowe tematy. PRZESYŁKA Z ZAŚWIATÓW to również znakomite kreacje aktorskie, a także potwierdzenie tez, że na spełnienie marzeń nigdy nie jest za późno i lepiej umrzeć ze śmiechu, niż żyć bez radości! SPEKTAKL DLA WIDZÓW OD 16 ROKU ŻYCIA

Szczegóły

Data:
07 maja
Godzina:
16:00
Witryna internetowa:
https://bit.ly/3DDQnkq

Miejsce wydarzenia

Filharmonia Częstochowska
Wilsona 16
Częstochowa, śląskie 42-202 Polska
+ Google Map
Telefon:
34 324 42 30
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia