PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Przybora na 102 – MAGDA UMER I MUMIO | Spektakl komediowy

02 kwietnia - godz. 16:00

Spektakl „Przybora na 102” – Magda Umer i Mumio. Na scenie spotykają się trzy artystyczne temperamenty – Jeremiego Przybory, Magdy Umer i Mumio. Jest więc dowcipnie i bardzo zabawnie, ale też refleksyjnie i wzruszająco.

Bilety do 120zł | Przybora na 102 – MAGDA UMER I MUMIO | Spektakl komediowy

Godzina 16:00

Godzina 19:00

Postaci ujmują wrażliwością i szczerością, a całość jest wspaniale wzbogacona muzycznie przez oryginalne trio muzyczne. Teksty Mistrza Jeremiego są przeplatane szalonymi improwizacjami spod znaku Mumio, do których jakże udaną kontrę stanowi kojąca postać Ciotki Mizerii w świetnym wykonaniu Magdy Umer.

Wszystko pięknie z dużym wdziękiem powiedziane i zaśpiewane. Teatralno-muzyczna konwencja okazuje się strzałem w dziesiątkę. Pomimo dużej dynamiki i różnorodności, jest w spektaklu wewnętrzna harmonia i porządek, jakaś lekkość i radość. Może dlatego, że wzajemna sympatia artystów ma miejsce również poza sceną.

Publiczność szaleje. Zapraszamy serdecznie! Tego nie wolno przegapić! Obsada: Magda Umer „Kino-teatr Mumio” w składzie: Jadwiga Basińska, Darek Basiński Jacek Borusiński Muzycy: Wojciech Borkowski – fortepian Maciej Szczyciński – kontrabas Tomasz Drozdek – perkusjonalia

Szczegóły

Data:
02 kwietnia
Godzina:
16:00
Witryna internetowa:
https://bit.ly/3iTVshk

Miejsce wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map