PIĄTEK - 6 SierpniaSOBOTA - 7 SierpniaNIEDZIELA - 8 Sierpnia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

PRZYGOTUJ KOLOROWY PARASOL – WARSZTATY KREATYWNE DLA DZIECI

03 lipca - godz. 10:00 do 15:00

Kaprysy letniej pogody nam niestraszne! Choć parasol kojarzy się z deszczem, to może posłużyć także do ochrony przed słońcem w upalne dni. Uniwersalny, kolorowy gadżet przyda się każdemu maluchowi, dlatego 3 lipca dzieci odwiedzające naszą galerię handlową będą mogły okazję samodzielnie udekorować kolorowe parasole, a następnie zabrać je jako pamiątki do domów. Zapraszamy od godziny 10.00 do godziny 15.00.

Podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych dzieci przyozdobią parasole w różnych kolorach. Do dyspozycji małych twórców będą szablony oraz specjalne kolorowe pisaki do tkanin. Maluchy będą mogły korzystać z gotowych wzorów lub stworzyć najróżniejsze wzory i kształty według własnych pomysłów. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a wszystkie przybory i materiały będą dostępne na miejscu. Tak przygotowane parasole z pewnością przydadzą się podczas letnich wypraw i spacerów, ciesząc jednocześnie oko!

Aby zapewnić uczestnikom jak największe bezpieczeństwo, warsztaty będą odbywały się w specjalnym namiocie, który stanie przed naszą galerią handlową. Ustawione tam stoły ułatwią wykonywanie dekoracji, a wielkość parasoli będzie sprzyjała zachowaniu dystansu społecznego.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Miejsce

Centrum Handlowe Auchan Poczesna
ul. Krakowska 10, 42-262 Częstochowa
Częstochowa, śląskie 42-262 Polska
+ Google Map