PIĄTEK - 5 CzerwcaSOBOTA - 6 CzerwcaNIEDZIELA - 7 Czerwca
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Przyszedł mężczyzna do kobiety | Teatr Mazowiecki Online

22 maja - godz. 19:00 do 24 maja - godz. 23:30

Teatr Mazowiecki czasowo nie może zagrać na Elektoralnej 12 w Sali Widowiskowej, ale może zagrać bezpośrednio w Państwa domach.

W piątek 22 maja od godziny 19.00 do niedzieli 24 maja do końca dnia na naszym kanale YouTube oraz na stronie www.mik.waw.pl udostępnimy online spektakl “Przyszedł mężczyzna do kobiety” (Autor: Siemion Złotnikow. Przekład: Andrzej Wanat. Scenografia i kostiumy: Andrzej Lewczuk. Opieka artystyczna: Jerzy Bończak)

W rolach głównych wystąpią dla Państwa: Anna Wojton i Leon Charewicz

Zapraszamy na kanał Mazowieckiego Instytutu Kultury na YouTube od piątku 22.05 od godz. 19.00. Zachęcamy również do subskrybowania.
https://www.youtube.com/channel/UC-VsGQDXhQEaJ9s8WI4UWBw

***
Nie ma bardziej uniwersalnego i zarazem banalnego tematu niż miłość, lecz chociaż wszystkie historie miłosne wydają się podobne, każda z nich jest inna.

W sztuce Złotnikowa poznajemy historię Diny i Wiktora – zwykłą a zarazem niezwykłą, komiczną i dramatyczną, zabawną i smutną… jak samo życie. Oboje po przejściach i z przeszłością, oboje samotni, rozżaleni i spragnieni ciepła, bliskości oraz szczęścia u boku innej osoby. Pozornie inni, niepasujący do siebie, ale jakże podobni w poszukiwaniu prawdziwego uczucia. Czy im się uda? Czy przypadkowa znajomość przerodzi się w coś więcej a jedno spotkanie będzie początkiem nowego, prawdziwego związku? Sztuka nie daje oczywistych odpowiedzi, ale niesie nadzieję i pozostawia nas z wiarą, że na miłość nigdy nie jest za późno.

Szczegóły

Start:
22 maja - godz. 19:00
Koniec:
24 maja - godz. 23:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/913636762442400/

Miejsce

ONLINE