PIĄTEK - 2 CzerwcaSOBOTA - 3 CzerwcaNIEDZIELA - 4 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIASpaceFestival 2023 Częstochowa PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

PUNKT | 13.05 | Marika Srbinovska, Hek & Jared FLK

13 maja - godz. 22:00

Po krótkiej przerwie wracamy do 𝐊𝐥𝐮𝐛𝐨𝐤𝐚𝐰𝐢𝐚𝐫𝐧𝐢 𝐁𝐚𝐧𝐤 z kolejnym, wyczekiwanym przez nas wszystkich wydarzeniem. Tym razem za sterami konsoli stanie pierwsza w historii naszego cyklu kobieta – Marika Srbinovska.

𝐌𝐚𝐫𝐢𝐤𝐚 𝐒𝐫𝐛𝐢𝐧𝐨𝐯𝐬𝐤𝐚 to pełna pasji Dj-ka pochodząca z Wrocławia i rezydentka klubu Transformator. Od czasu gdy złapała zajawkę na miksowanie jej świat przewrócił się do góry nogami. Lubuje się w delikatnych, onirycznych dźwiękach, sensualnych kobiecych wokalach, w muzyce house od organic po progressive, choć potrafi też dodać kwasu do beczki miodu i przyspieszyć. Uwielbia producentów takich jak Guy J, Steve Bug oraz Stan Kolev. Pomimo niedługiego stażu supportowała artystów wysokich lotów: 𝘙𝘰𝘣𝘦𝘳𝘵 𝘉𝘢𝘣𝘪𝘤𝘻, 𝘎𝘪𝘰𝘭𝘪 & 𝘈𝘴𝘴𝘪𝘢, 𝘎𝘪𝘥𝘨𝘦, 𝘒𝘰𝘵𝘵𝘦𝘭𝘦𝘵, 𝘔𝘢𝘥𝘮𝘰𝘵𝘰𝘳𝘮𝘪𝘲𝘶𝘦𝘭. Jedno jest pewne, każdy jej set opowiada historię o tym co aktualnie gra jej w duszy i na długo pozostaje w pamięci.

𝐃𝐉’𝐬:
🎶 Marika Srbinovska
-> soundcloud.com/marika-srbinovska
-> facebook.com/marika.srbinovska
🎶 Hek & Jared FLK

𝐂𝐨 𝐠𝐫𝐚𝐦𝐲?
Melodic House / Progressive / Dark Disco / Melodic Techno

💸 𝐓𝐚𝐱: 20 PLN

🕙 𝐒𝐭𝐚𝐫𝐭 𝐢𝐦𝐩𝐫𝐞𝐳𝐲: 22:00 

Szczegóły

Data:
13 maja
Godzina:
22:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/803980267810495

Miejsce wydarzenia

Klubokawiarnia BANK
Al. Kościuszki 2a Częstochowa 42-202 Częstochowa + Google Map