PIĄTEK - 24 MarcaSOBOTA - 25 MarcaNIEDZIELA - 26 MarcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

RED aktywacja | Impreza

24 lutego - godz. 20:00

RED Aktywacja – Piątek 24 luty. Start Godzina 20.

Z wielką radością, zapraszamy Wszystkich do udziału w imprezie REDaktywacji naszego lokalu, która odbędzie się 24 lutego w piątek.

Przez calutki wieczór o atmosferę będą dbali Zgrani Panowie, którzy z każdego uczestnika potrafią wykrzesać ostatek sił, doprowadzić organizm ludzki do siódmych potów. Przewidziana jest muzyka dopasowana do uczestników imprezy, konkursy oraz nagrody. Możecie nam wierzyć, że będzie się działo i każdy uczestnik będzie wspominał ten wieczór jeszcze przez długi czas.

W tym dniu zapraszamy do rezerwacji miejsc na dużej Sali – telefonicznie, lub osobiście. Wpisowe to 50 zł za osobę, które jest w pełni przeznaczone dla Was do wykorzystania na barze podczas imprezy – podczas rezerwacji otrzymają Państwo voucher, który będzie obowiązywał w tym dniu (można je ze sobą łączyć). Jeżeli rezerwujecie kilkanaście miejsc, to będziemy wdzięczni, aby zebrać całą kwotę i podrzucić je do naszych barmanek w każdy dzień, w który pracujemy. Aby uniknąć problemów z rezerwacją telefoniczną – prosimy o wpłatę wpisowego na następny dzień od rozmowy telefonicznej.

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa. Każde pokolenie, w każdym przedziale wiekowym. Red Pub jest po to aby łączyć nie dzielić. Abyśmy wspólnie stworzyli tętniące życiem miejsce. Z upływem każdej godziny temperatura imprezy będzie coraz gorętsza.

Szczegóły

Data:
24 lutego
Godzina:
20:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/867309874347590

Miejsce wydarzenia

RED PUB
ul. Okrzei 15, 42-200 Częstochowa + Google Map