PIĄTEK - 22 StyczniaSOBOTA - 23 StyczniaNIEDZIELA - 24 StyczniaFinał 29. WOŚP - PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Remont Małżeński – Nadzieja ma niebieskie podarte jeansy

27 listopada, 2020 - godz. 20:00 do 29 listopada, 2020 - godz. 21:45

Remont? -Czemu nie! Nowy kolor ścian, może nowe podłogi, można kupić nowe meble albo nadać nowy charakter naszym przestrzeniom zmieniając dodatki. Wszystko po to, aby było wygodniej, ładniej, przytulniej, żebyśmy z jeszcze większą przyjemnością wracali do naszego domu.
A gdyby tak zrobić remont małżeński? Zainwestować czas, aby wyremontować nasze małżeństwo? Tylko po co?- Aby było wygodniej, piękniej, aby bardziej chciało się do siebie wracać. Temu służy remont! Celowo nie ma tu nazwy odbudowa albo naprawa. Wcale nie musi być źle, żeby mogło być lepiej! Pomysł remontu małżeńskiego w Częstochowie został zaczerpnięty z opolskiej inicjatywy, która już od wielu lat służy małżeństwom w tamtym mieście.
Zapraszamy małżeństwa z każdym stażem– zarówno te, które dopiero zaczęły tę niesamowitą przygodę we dwoje, jak i te, które trwają w niej wiele lat. Jeśli tylko chcecie przyjrzeć się Waszemu małżeństwu i podjąć działania zapobiegawcze przed jego uszkodzeniem- ten czas jest dla Was!
W tym roku rekolekcje poprowadzą Anna i Michał Frąckowicz.
Ponad 30 lat stażu małżeńskiego; dwójka dorosłych dzieci; od prawie 40 lat związani z jezuitami i Centrum Mocni w Duchu; dwa bieguny osobowości; dwa różne światy, które tylko Bóg jest w stanie połączyć.
Ona – artysta plastyk; profesor nadzwyczajny; wykładowca akademicki; specjalista od rzeźby miękkiej i tkaniny artystycznej; wrażliwy na ludzi i świat; tytan pracy twórczej; ewangelizacja wartościami duchowymi w kulturze m.in. Repasator Miłości.
On – nauczyciel, wychowawca, pracownik jezuickiego Centrum Mocni w Duchu odpowiedzialny za SOS dla wspólnot; prowadził wiele rekolekcji dla grup modlitewnych w Polsce i poza granicami kraju; hobby: szachy; brydż i świat Gwiezdnych Wojen.
Wstęp wolny
Ilość osób zależna od aktualnych ograniczeń
Transmisja online
https://www.emaus.czest.pl/relacja-live/
Więcej informacji na http://remont.rodzinyemaus.pl/

Szczegóły

Start:
27 listopada, 2020 - godz. 20:00
Koniec:
29 listopada, 2020 - godz. 21:45
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1133210823777809/

Miejsce

Duszpasterstwo Akademickie Emaus
ul. Kilińskiego 132, 42-218 Częstochowa
Częstochowa, śląskie 42-218 Polska
+ Google Map