PIĄTEK - 10 GrudniaSOBOTA - 11 GrudniaNIEDZIELA - 12 GrudniaPROPOZYCJE SYLWESTROWE
  • Polska Noc Kabaretowa – Hala sportowa Częstochowa 07.10.2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Remont Małżeński

26 listopada - godz. 19:00 do 28 listopada - godz. 11:00

Witaj, jeśli tu zaglądasz tzn. że chcesz coś zmienić lub poprawić w swoim małżeństwie. Super, to także nasze pragnienie, dlatego zapraszamy Ciebie i Twojego współmałżonka do udziału w szóstej edycji rekolekcji „Remont Małżeński”.
Tegoroczną edycję poprowadzą Monika i Marcin Gomułkowie, są szczęśliwym małżeństwem i rodzicami trójki dzieci. Duch Święty przez Monikę i Marcina chce nas poprowadzić przez „Radość Miłości czyli o Dojrzewaniu”. Rekolekcje te są czasem, w którym Bóg chce błogosławić Wam i Waszemu małżeństwu. Chce Was poprowadzić przez kolejne tematy. Może nigdy nie odkryte, może nie dotykane. My pragniemy się zmieniać i rozwijać nasze małżeństwa, by wychodzić naprzeciw naszym oczekiwaniom. Nie chcemy się poddać monotonii, zniecierpliwieniu i znudzeniu codziennością. Chcemy lepiej i piękniej żyć. Do tego potrzebujemy siły, mocy, wsparcia i morza miłości od Tego, który nas stworzył i zna nas po Imieniu. Ten czas rekolekcji nigdy nie jest czasem straconym, to inwestycja w NIEBO. Tu jest przestrzeń dla relacji małżonków, jest przestrzeń do zaproszenia Boga do naszej codzienności.
Pierwszy raz zachęcamy Was, byście zapisali swoje małżeństwo do udziału w tym wydarzeniu. Zapisy są nam potrzebne w celu przygotowania dla wszystkich miejsca, a także zorganizowania dzieciom miejsca i opieki w czasie ostatniej niedzielnej konferencji.
Nie wahaj się, tu nic nie tracisz!
Wstęp wolny!
Wejdź na stronę remont.rodzinyemaus.pl , Kliknij, Zapisz swoje małżeństwo i do ZOBACZENIA w kościele Akademickim w Częstochowie, ul. Kilińskiego 132, w dniach 26-28.11.2021r.
Jeśli w związku z narastającą pandemią i wprowadzeniem obostrzeń zostaniemy pozbawieni możliwości uczestnictwa fizyczne w kościele, uruchomimy rekolekcje on-line.
NIE bój się, nie lękaj, zawsze WARTO!
Zapraszamy.
Wspólnota Rodzin Emaus

Szczegóły

Start:
26 listopada - godz. 19:00
Koniec:
28 listopada - godz. 11:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/593104912005022/

Miejsce wydarzenia

Duszpasterstwo Akademickie Emaus
ul. Kilińskiego 132, 42-218 Częstochowa
Częstochowa, śląskie 42-218 Polska
+ Google Map