PIĄTEK - 26 LipcaSOBOTA - 27 LipcaNIEDZIELA - 28 LipcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Royal Enfield BP Demo Tour Częstochowa

17 sierpnia - godz. 10:00 do 18 sierpnia - godz. 16:00

- -

Już 17-18 sierpnia zapraszamy na czternaste spotkanie z cyklu Royal Enfield BP Demo Tour, podczas którego wszyscy zainteresowani będą mieli okazję do przetestowania dowolnego motocykla z oferty Royal Enfield.

Jazdy demo są darmowe.

Wymagane jest jedynie posiadanie kasku, spodni z długą nogawką, rękawic oraz prawa jazdy uprawniającego do prowadzenia motocykli co najmniej na kategorię A2.

Widzimy się już 17-18 sierpnia na stacji bp, Aleja Wojska Polskiego 260, Częstochowa!

Zapisy: https://www.royalenfield.pl/…/demo-day-czestochowa-2024/

Jak się zapisać? Skorzystaj z formularza dostępnego na naszej stronie. Wprowadź swoje dane i kliknij „Wyślij”. Jeśli nie widzisz formularza może to być spowodowane działaniem rozszerzeń blokujących reklamy i skrypty w Twojej przeglądarce (AdBlock, uBlock, etc.).

Po przesłaniu danych do naszej bazy poczekaj na kontakt telefoniczny ze strony opiekującego się imprezą przedstawiciela marki (Royal Enfield Katowice). W zależności od zainteresowania danym wydarzeniem czas ten może się różnić.

Jeśli uważasz, że oczekujesz na kontakt zbyt długo nie wahaj skontaktować się z salonem opiekującym się wydarzeniem lub poinformuj nas o problemie. Postaramy się pomóc jak najszybciej.
Nie czekaj, liczba miejsc jest ograniczona!

Dzięki współpracy z siecią stacji paliw bp Polska mamy szansę korzystać z przyjaznej i ułatwiającej organizację jazd testowych infrastruktury. Na wyczerpanych uczestników Demo Day w dniu testów czekać będą także specjalne rabaty na kawę oraz hotdogi, serwowane w Wild Bean Cafe.

Royal Enfield Demo Tour to seria wydarzeń mających na celu przybliżenie wszystkim zainteresowanym oferty Royal Enfield i umożliwienie przetestowania pełnej gamy motocykli bez potrzeby wybierania się do salonu. W ciągu 4 miesięcy pojawimy się w 14 miejscach w kraju. Listę wszystkich lokalizacji znajdziecie na stronie wydarzenia.

Więcej o Demo Tour dowiesz się na stronie: https://www.royalenfield.pl/wydarzenia/demo-tour-2024/

Masz pytania? Nie wahaj się z nami skontaktować.

Al. Roździeńskiego 208B
40-315 Katowice

tel: 791 022 482

Zapraszamy! 

Szczegóły

Początek:
17 sierpnia - godz. 10:00
Koniec:
18 sierpnia - godz. 16:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1212552463233463

Miejsce wydarzenia

aleja Wojska Polskiego 260
aleja Wojska Polskiego 260
Częstochowa, 42-200 Poland
+ Google Map