PIĄTEK - 6 PaździernikaSOBOTA - 7 PaździernikaNIEDZIELA - 8 PaździernikaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ROZBIJAMY BANK

09 września - godz. 21:00

Oto jedna z grubszych imprez tego roku 🔥

W sobotę 9 września w jedynym w swoim rodzaju i klimacie lokalu w Częstochowie – w klubokawiarni Bank będzie miało miejsce wydarzenie wyjątkowe. 5 DJ-ów, Live Act podczas którego na żywo usłyszycie połączenie muzyki klubowej ze skrzypcami, wizualizacje, gra świateł i przede wszystkim muzyka house, tech house i melodic. Zabierajcie znajomych, dobry nastrój i wygodne buty, bo tej nocy rozbijamy Bank!

TERSKY

Częstochowianin od zawsze. Open Format Dj z naciskiem na gatunki techniczne- house, tech house, melodic itp. Grał w wielu lokalizacjach w całej Polsce m.in. Retro/BAL Częstochowa, Obiekt Zielona Góra, Cherry Wrocław, Surowiec Wrocław, Sofa Opole, Rura Częstochowa, Space Club Kraków, Prime Katowice, Pomarańcza Katowice i wielu innych. W 2023 roku brał udział w projekcie kultowego klubu Luzztro – rekordowa impreza podczas festiwalu Audio River w Płocku która trwała nieprzerwanie przez ponad 135 godzin! W zanadrzu zawsze ma nietuzinkową selektę muzyczną, którą potrafi pozytywnie zaskoczyć i uruchomić parkiet.
https://www.facebook.com/Terskymusic

ARKADIUSZ SOLARZ

Arkadiusz Solarz – wokalista, aranżer, trener wokalny, skrzypek. Skrzypce to instrument, z którym obcuje od 6 roku życia i był z nim od zawsze, ale przygoda z muzyką klubową zaczęła się dopiero w trakcie studiów i trwa do dziś. Łączenie bitów z magicznym dźwiękiem skrzypiec stało się miłością – odwzajemnioną. Za sobą ma już 22 lat doświadczenia, szkołę muzyczną, jak również studia na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Tworzy muzykę – jeden z jego autorskich singli ukarze się już pod koniec wakacji. Muzyka to jego drugie imię, a przy dźwięku jego skrzypiec zabawa taneczna nie będzie miała końca. Jego live act najlepiej brzmi w klimatach muzyki: house, vocal house, pop, disco, oldschool, progressive, dance oraz przy największych światowych hitach. Każda impreza z jego udziałem to muzyczna petarda! https://www.youtube.com/watch?v=8y3h9cK-Sr0
https://www.facebook.com/arkadiuszsolarzmusic

K!LLX

Odkrycie roku, młody producent i DJ uznawany za jeden z największych talentów w Polsce i na świecie. W ciągu jednego zaledwie roku osiągnął pułap 50 milionów odtworzeń swoich produkcji na platformach streamingowych! Miesięczny bilans odtworzeń regularnie osiąga blisko 4 miliony! Warto wspomnieć o współpracy z takimi artystami światowego formatu jak Joel Corry, Sam Feldt, Fast Boy, PollyAnna, Jordan Rys, Paradigm, Zohara i wielu innych. Wydaje swoje projekty w znanych labelach jak np: Hot Vibes, Chapter Eight, Spinnin Records, Revealed czy Sony Records!
https://open.spotify.com/artist/1gGoEoMd01jlEPtxTJo3jQ…

Dj WOLF

Wychowany muzycznie na podkarpaciu szybko wczuł się w krakowski styl muzyczny i zaraża dobrym brzmieniem każde odwiedzone miejsce. W swoich wypełnionych pozytywną energią setach przeplata latino z housem mieszając je dodatkowo z RnB i innymi gatunkami, ale zawsze tak aby parkiet cały czas był w ruchu! Rezydent krakowskiego Four Music Club, gościnnie pojawiający się w takich lokalach w Polsce jak: Choice Club, 2 Face Tarnów, White Club i wiele innych.
https://www.facebook.com/back2wolf

NETROX

NetroX – Dj pochodzący z Częstochowy, członek muzycznego kolektywu ZDDM_Records , który na transmisjach on-line zrzesza kilkunastu Dj-ów / Producentów muzycznych z całej Polski. Swoje występy notował w ostatnim czasie w Plan Be Katowice, Afterek Zawiercie, Spritz Pub Częstochowa, La Playa Częstochowa, Qlturka Radomsko, Hubertus Mysłowice w ekipie T2P. Miłośnik klubowych brzmień i festiwalowego klimatu, którego sety zawsze muzycznie łączą te dwa aspekty w niesamowity sposób. Tego wieczoru pokaże się również ze swojej drugiej strony. Szykuje się techniczny set, który wprowadzi Was w rejs po pięknych elektronicznych dźwiękach w gatunkach house, techhouse, vocalhouse.
https://www.facebook.com/NetroXx

CAVE M

Skryty z natury uwalnia i wyraża swoją osobowość poprzez muzykę. Wychowany na elektronice w czasach świetności nocnego życia w Częstochowie. Grał w takich miejscach jak Hormon, BarCode, Flesh, Rura Częstochowa, Room13 Warszawa, Luzztro Warszawa, Tama Poznań czy festiwal HousePital. Ojciec założyciel projektu JakCośToTu, który odniósł ogromny sukces w stolicy i całej Polsce.

https://www.facebook.com/CAVE.M.DJ

📆 Kiedy: 09.09 (Sobota)

🌆 Gdzie: Klubokawiarnia Bank, ul. Kościuszki 2a

🕘 Start: 21:00

Szczegóły

Data:
09 września
Godzina:
21:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/133611396491911

Miejsce wydarzenia

Klubokawiarnia BANK
Al. Kościuszki 2a Częstochowa 42-202 Częstochowa + Google Map