PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Rubinowe Gody Niewąski spektakl komediowy!

25 lutego - godz. 17:00

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie.

Bilety od 100zł | Rubinowe Gody Niewąski spektakl komediowy! 

I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności.

Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa?  „Rubinowe gody” to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno. 

Występują wymiennie:  DOROTA NOWAKOWSKA / MARIA CIUNELIS TADEUSZ CHUDECKI / ANDRZEJ BEYA-ZABORSKI  PAWEŁ FERENS / MARCIN TRZĘSOWSKI / PATRYK CZERNIEJEWSKI  SŁAWOMIR DOLINIEC / MACIEJ ZUCHOWICZ  Scenariusz i reżyseria: KRZYSZTOF KĘDZIORA  Producent: KAMILA KĘDZIORA | www.kedziora-teatr.pl Czas trwania: 120 min. (jedna przerwa)

Szczegóły

Data:
25 lutego
Godzina:
17:00
Witryna internetowa:
https://bit.ly/3FTDynf

Miejsce wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map