PIĄTEK - 30 PaździernikaSOBOTA - 31 PaździernikaNIEDZIELA - 1 Listopada
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SKORUPxMŁODY Naturalny Satelita w BywaSięTuiTam w Kosmosie

19 września - godz. 21:00

Skorup x Młody − „Naturalny satelita”
„Naturalny satelita” powstał w wyniku zderzenia Skorupowych pomysłów z beatami Młodego. Jest to pierwszy wspólny krążek obu artystów. Poprzednie dwa albumy („Ludzie chmur”, „Absolutna flauta”) Skorup nagrał w kooperacji z duetem producenckim JazBrothers, a w sumie wydał już 6 solowych płyt. Najnowsze wydawnictwo jest jego 7. w karierze. Młody natomiast ma na koncie 2 solowe projekty, w tym niedawną „Lekcję WOS-u” wydaną pod koniec 2019 r. pod szyldem MaxFloRec.
− Młody wypracował sobie bardzo charakterystyczne brzmienie. Jest jak malarz, którego obrazy kojarzysz z autorem po pierwszym spojrzeniu. Skorzystanie z okazji, żeby napisać i zarapować teksty do muzyki Młodego to dla mnie zaszczyt. Wcześniej zrobili to KRS-One, Heavy Mental, Kuba Knap… a teraz ja − wylicza z dumą Skorup.
W tworzeniu „Naturalnego satelity” Skorupa i Młodego brało udział kilka znamienitych ksywek tj.: Kekę, Joka, Rahim, Matis, Vixen, HK Rufijok. − Na płycie oprócz naszego duetu znajdzie się spora liczba gości, dużo zabawnych wersów i klimatu slow-mo jak wolny ziomek − rekomendują artyści.
Bilety w przedsprzedaż 30 Pln
W dzień koncertu 35 Pln

Szczegóły

Data:
19 września
Czas:
21:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/232825147977730/

Miejsce

BywaSięTuiTam
Ul.Kilinskiego 138
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/BywaSieTuiTam/