PIĄTEK - 22 StyczniaSOBOTA - 23 StyczniaNIEDZIELA - 24 StyczniaFinał 29. WOŚP - PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ŚLUB DOSKONAŁY︱sylwester online

31 grudnia, 2020 - godz. 20:00

❗️ Kochani Widzowie,
zapraszamy Was wszyskich bardzo gorąco na sylwestra z Teatrem Kwadrat❗️ Wyłącznie w sylwestrowy wieczór, wyłącznie na platformie VOD Teatru Kwadrat:
❦ ❦ ❦ ŚLUB DOSKONAŁY ❦ ❦ ❦
– – – – Robin Hawdon – – – –
Znakomita farsa zrejestrowana 22 grudnia 2018 r. na deskach Teatru Kwadrat, którą za zgodą autora udostępniamy Państwu w ramach wieczoru sylwestrowego.
・ BILETY: dostępne już teraz
🎟 https://bit.ly/SlubDoskonaly_Bilety
・ CENA: 39.00 pln
・ DOSTĘP DO NAGRANIA (online):
31 XII 2020 r. od 20:00 do 23:59
W słynnej, już nigdy później niepowtórzonej obsadzie:
 
Paweł Małaszyński
 
 
Andrzej Nejman
 
 
Marta Żmuda Trzebiatowska Official
 
 
Katarzyna Glinka
 
★ Ilona Chojnowska ★
★ Aldona Jankowska ★
★ Andrzej Grabarczyk ★
🎉 Pożegnajmy rok 2020 w szampańskich nastrojach z Teatrem Kwadrat
_______________________
Jesteś panem młodym w dniu swojego ślubu. Budzisz się rano, właściwie w południe, w pokoju hotelowym, z piękną, nagą nieznajomą u boku. Niestety, wśród zapamiętanych atrakcji wczorajszego kawalerskiego wieczoru, obraz tej ślicznotki nie występuje. A głos twojej przyszłej żony już słychać w hotelowym korytarzu… Wystarczy wyobrazić sobie taką sytuację, by w lot zrozumieć, że życie naszego bohatera już nigdy nie wróci na dotychczasowe tory.
Każdemu z nas zapewne typowa ślubna przesada wydaje się ze wszech miar żenująca, nic dziwnego zatem, że gdy w taką scenerię wprowadzić absurdalny wątek narzeczonego, przyłapanego na zdradzie w noc przedślubną – mieszanka taka musi prowadzić do wybuchów nieposkromionego śmiechu, a momentami także wzruszeń. Sztuka umiejętnie łączy w sobie romantyzm przedstawienia „Kiedy Harry poznał Sally” z absurdalnym dowcipem i matematyczną precyzją najlepszych światowych fars. Zamierzony przez autorów barokowy weselny kicz to doskonała oprawa dla lokomotywy nieprawdopodobnych zdarzeń, możliwych jedynie w najlepszych farsach – ukochanym gatunku Brytyjczyków.
„Ślub doskonały” to komedia, która rozbawi, pouczy, a najwrażliwszych może nawet przerazi, przede wszystkim jednak będzie świetną okazją do spotkania z aktorami Teatru Kwadrat w ten wyjątkowy sylwestrowy wieczór. Nagranie zawiera materiał bonusowy w postaci pożegnania z tytułem w wykonaniu aktorów grających w przedstawieniu.
🎁 Zrób sobie i najbliższym sylwestrowy prezent i przyjdźcie do naszego wirtualnego teatru 🎈
❗️ ZAPRASZAMY❗️

Szczegóły

Data:
31 grudnia, 2020
Czas:
20:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/407285013712219/

Miejsce

ONLINE