PIĄTEK - 22 PaździernikaSOBOTA - 23 PaździernikaNIEDZIELA - 24 Października
Festiwal Smaku - MENU
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SOBOTY w Lisiej Norze – spotkanie I

16 października - godz. 10:00 do 15:00

Jesień to pora przejściowa miedzy latem, które rodzi owoce i daje plony, a zimą, która pozwala przyrodzie na chwile wytchnienia. Jesień to fantastyczny czas na zadumkę i spotkania. Oj, dawno w siedlisku ich nie było.
Nadrabiamy zaległości i zapraszamy Was na wspólne spędzenie czasu. Będzie ziołowo, pięknie, a z pewnością zdrowo i smacznie. I będą dwie Agaty, a jak wiemy Agaty to fajne dziewczyny.
GDZIE: Siedlisko LISIA NORA, Chorońska 153/155, 42-256 Biskupice
KIEDY: Sobota, 16 październik 2021
DLA KOGO: Dla wszystkich, którzy pragną powrotu do natury. Którzy chcą dowiedzieć się ciut więcej na temat zbierania i wykorzystania ziół. Którzy chcą zadbać o siebie naturalnie i otaczać się własnoręcznie wykonanymi ozdobami.
GODZ: 10.00 – 15.00
CENA: 190 zł – zawiera udział w zajęciach, bufet kawowy, ciepły posiłek, materiały potrzebne do wykonania prac.
KONTAKT i REZERWACJA: kontakt@siedliskolisianora.pl
Ilość miejsc ograniczona!
Na miejscu będzie można nabyć produkty rękodzielnicze wykonane przez obie Agaty ❤
PROGRAM:
Czekać będziemy na Was od 10.00, a koło 11.00 wyjdziemy w teren w poszukiwaniu ziół i roślin do naszej pracy. Zielarka Agatka po drodze bajać będzie o ziołach, ich właściwościach, wy będziecie zbierać te, które Wam się podobają i te, które Was przyciągną.
Z pewnością do siedliska przyciągnie Was z powrotem zapach drożdżówki, którą wypieka Natalia i aromatycznej kawy, a jak odpoczniecie i nabierzecie sił, to pod okiem Agatki od Rękodzieła wypleciecie piękny, jesienny wianek pełen jurajskich roślin. Po przerwie na gorącą zupkę zabierzemy się do zrobienia kadzideł. O magii kadzideł, magii ziół znów opowie nam Agatka Zielarka. Będzie również słów kilka o bezpieczeństwie okadzania i oczyszczania.
Dużo tych Agatek? Skądże!
Agata Zaskórska –
Zielarka, edukatorka, fitoterapeutka. W Częstochowie przy ul. Krakowskiej 11 prowadzi Pracownię Fitoterapii Nimrodel, w której zajmuje się zielarstwem, fitoterapią, aromaterapią, bańkami lekarskimi i ziołowym rękodziełem. Na co dzień prowadzi również konsultacje, wykłady i warsztaty z dziedziny fitoterapii i zielarstwa, jak i spacery edukacyjne z zakresu roślin leczniczych i jadalnych. Podczas swoich prelekcji uczy prawidłowego traktowania i zbioru roślin jadalnych i leczniczych.
Agata Lis –
Organizatorka, hafciarka, druciarka i co tylko jeszcze lubi to robi. Zaraża swoimi pasjami. Z córką Natalią prowadzi siedlisko Lisia Nora, które ewoluuje wraz z pomysłami. Psiara miłująca szczególnie charty rosyjskie borzoje. Zapuszczona estetka, kolekcjonerka smaków, szczególnie tych ziołowych. Niepoprawna optymistka, która z choroby tej wyleczyć się nie chce.
Przy małej ilości zgłoszeń organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przełożenia warsztatów na inny termin.
Zapraszamy do Lisiej Nory!

Szczegóły

Data:
16 października
Godzina:
10:00 do 15:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/713092560085788/

Miejsce wydarzenia

Siedlisko Lisia Nora & Jurajska Manufaktura
Chorońska 153/155, 42-256 Biskupice + Google Map
Strona internetowa:
siedliskolisianora.pl