PIĄTEK - 6 PaździernikaSOBOTA - 7 PaździernikaNIEDZIELA - 8 PaździernikaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SpeedSound Festival Częstochowa 2023 | GRUBSON, SARIUS, O.S.T.R | PROGRAM

16 września - godz. 12:00 do 23:00

KONCERT GRUBSONA, SARIUSA, O.S.T.R. i wiele więcej! Taki Będzie SpeedSound Festival🌟

Bilety są już dostępne i w przedsprzedaży możesz zdobyć je w specjalnych cenach:

Pierwsza pula (do 27.08): 30 PLN
Druga pula (27.08 – 10.09): 40 PLN
Trzecia pula (11.09 – 16.09): 50 PLN

Najlepsza muzyka i gwiazdy wieczoru: GRUBSON / SARIUS / O.S.T.R.!

Start: 15:00
Planowane zakończenie imprezą After Party: 1:00.

Z wielką radością zapraszamy wszystkich pasjonatów motoryzacji i muzyki na niezwykłe wydarzenie, które już niebawem ożywi serca i umysły miłośników tych dwóch niezwykle ekscytujących światów. SpeedSound Festival, połączenie niezapomnianego festiwalu motoryzacyjnego oraz energetyzującego festiwalu muzycznego, odbędzie się 16 września i obiecujemy dostarczyć wam niezapomnianych chwil adrenaliny oraz niepowtarzalnych emocji. ‼️‼️🔥

Przygotujcie się na pełen ekscytacji dzień, w którym ulica zamieni się w arenę spektakularnych pokazów samochodowych, pełnych mocnych wrażeń prezentacji najnowszych modeli, a także konkursów i wyzwań dla prawdziwych fanów motoryzacji. Zawodnicy, entuzjaści i eksperci przyjadą, aby przedstawić wam wyścigi, akrobacje i widowiskowe prezentacje, które zwiększają tętno i zapierają dech w piersiach.

Nie tylko to czeka na was tego dnia. Wieczorem, gdy zajdzie słońce, atmosfera festiwalu nabierze nowego wymiaru. Na scenie głównej pojawią się utalentowani artyści i zespoły, by wypełnić motoryzacyjną przestrzeń koncertami. To będzie moment, w którym przeniesiemy się w tym muzyki i pozwolimy emocją w pełni się wyrazić.

SpeedSound Festival to nie tylko oglądanie samochodów i słuchanie muzyki, to również okazja do spędzenia czasu w gronie ludzi, którzy podzielają takie same zainteresowania.

Data 16 września zapisze się w historii jako moment, w którym motoryzacja i muzyka spotkają się na jednym wyjątkowym festiwalu. Niech SpeedSound Festival stanie się dla was dniem pełnym inspiracji, emocji i wspomnień, które będą towarzyszyć wam przez długi czas 🔥

Zapraszamy do udziału w tym niepowtarzalnym wydarzeniu‼️‼️🔥

Więcej informacji pojawi się wkrótce ‼️‼️🔥

Szczegóły

Data:
16 września
Godzina:
12:00 do 23:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/685819226214206

Miejsce wydarzenia

Włókniarz Częstochowa
ul. Olsztyńska 123/127, 42-200 Częstochowa
Częstochowa,
+ Google Map