PIĄTEK - 23 LutegoSOBOTA - 24 LutegoNIEDZIELA - 25 LutegoDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Spektakl „Dom Wariatów”

08 marca - godz. 19:00

Nadia, a od teraz właściwie już Narcyza, ma nadzieję na nowy start.

Pora w końcu znaleźć porządnego pracodawcę, bo przecież ile można użerać się ze zdradami małżeńskimi. Jak to zwykle bywa – pod latarnią jest najciemniej, dlatego mieszkanie Weroniki – z zawodu psychiatry i jej męża Krzysztofa – psychologa, szybko okazuje się… istnym „domem wariatów”.

BILETY

Nie dość, że Nadia, to znaczy Narcyza, miała już okazję z Krzysztofem współpracować i czasy te wspomina, mówiąc najoględniej – z dużą dozą niechęci, to jeszcze znowu ma ręce pełne roboty! Bo jak tu znaleźć chwilę wytchnienia, kiedy Daniel – pacjent Weroniki, a tak naprawdę kochanek, nie może spotkać Krzysztofa, z kolei Weronika też warto, żeby przypadkiem nie natknęła się na… kochankę męża.

Nie pozostaje zatem nic innego, jak wykorzystać narzędzia współczesnej psychiatrii.  Kto cierpi na urojenia, a kto słyszy głosy? Kto jest kochankiem, kto mężem, a kto pacjentem? A może wszystkim po prostu przydałaby się terapia pod czujnym okiem pomocy domowej? Przekonajcie się sami! Zapraszamy na światową premierę „Domu wariatów”, czyli na spektakl, w którym poznacie dalsze losy Nadii z „Boeing Boeing” i „Pomocy domowej”. OBSADA: Nadia vel Narcyza: Sylwia Ogryzek Weronika: Julia Ostaszewska Krzysztof: Michał Delik Madzia: Anna Górna Daniel: Adam Walkiewicz

Miejsce wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map