PIĄTEK - 21 StyczniaSOBOTA - 22 StyczniaNIEDZIELA - 23 StyczniaWOŚP Program 2022
  • Koncert Kortez Kwadro Tour / Częstochowa / 19.04.2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Triathlon Story – Chłopaki z Żelaza | Spektakl komediowy

10 kwietnia - godz. 16:00 do 19:00

Sztuka „Triathlon story” to wyjątkowo energetyczna i dynamiczna komedia, która rozgrywa się w przeddzień zawodów Ironman. W hotelowym pokoju, wieczorem,  przypadkowo spotykają się czterej uczestnicy tych najbardziej prestiżowych triathlonowych zmagań.
Bilety od 130zł – Spektakl komediowy | Triathlon Story – Chłopaki z Żelaza
Godzina 16:00
Godzina 19:30
Każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy z nich czegoś innego oczekuje od startu. Łączy ich triathlon a co ich dzieli? Wszystko! Mają zupełnie odmienne poglądy na życie i odmienne życiowe doświadczenia, różne temperamenty i sprzeczne charaktery, nawet poczucie humoru każdy z nich ma inne.
Wydawać by się mogło, że nigdy się ze sobą nie dogadają, jednak wymykające się spod kontroli absurdalne zdarzenia powodują, że pomiędzy bohaterami zawiązuje się prawdziwe męskie porozumienie a może nawet rodzi się męska przyjaźń. „Triathlon story” rozbraja szczerością, uwodzi potężną dawką dobrego humoru i nie zwalnia tempa ani na chwilę. Bawi widzów od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu.
Nieoczekiwane zwroty akcji, brawurowe sytuacje i mistrzowska gra aktorska: Michała Żurawskiego, Leszka Lichoty/Andrzeja Deskura, Waldemara Błaszczyka oraz Piotra Nowaka, który jest jednocześnie reżyserem sztuki, gwarantują doskonałą, pełną pozytywnych emocji rozrywkę. Reżyseria: Piotr Nowak Scenariusz: Dorota Truskolaska Alibert  wystąpią:  Waldemar Błaszczyk, Piotr Nowak, Andrzej Deskur / Leszek Lichota, Bartłomiej Topa / Michał Żurawski| Bilety -, http://bityl.pl/eHb7N ,http://bityl.pl/IOwpM

Szczegóły

Data:
10 kwietnia
Godzina:
16:00 do 19:00
Strona internetowa:
http://bityl.pl/IOwpM

Miejsce wydarzenia

Filharmonia Częstochowska
Wilsona 16
Częstochowa, śląskie 42-202 Polska
+ Google Map
Telefon:
34 324 42 30
Strona internetowa:
https://www.filharmonia.com.pl/