PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Spektakl – Musical „Metro” – Koncert Jubileuszowy 30 lat – Hala Częstochowa 2023

25 lutego - godz. 19:00

Legendarny musical „Metro” to wizytówka repertuaru Studia Buffo. Na scenie widzimy pasję i entuzjazm, taniec i śpiew, jakich nie znał polski teatr.

Bilety od 99zł – Spektakl – Musical „Metro” – Koncert Jubileuszowy 30 lat – Hala Częstochowa 2023

Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem a rzeczywistością staje się płynna, a akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni.

„METRO” – gdzieś między fikcją a rzeczywistością. Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground – sposobem na życie.

Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. To opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

Szczegóły

Data:
25 lutego
Godzina:
19:00
Witryna internetowa:
https://bit.ly/3vbVjYs

Miejsce wydarzenia

Hala Częstochowa
ul. Żużlowa 4
Częstochowa, śląskie 42-202 Polska
+ Google Map