PIĄTEK - 23 PaździernikaSOBOTA - 24 PaździernikaNIEDZIELA - 25 Października
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sport i muzyka na karetkę dla medyka!

15 sierpnia - godz. 17:00

#KaretkaDlaRescueTeam

Przez 7 ostatnich lat nasi ratownicy – wolontariusze RESCUE TEAM wspierali, edukowali i zabezpieczali różnego rodzaju imprezy, festyny, akcje. Teraz to my potrzebujemy Waszej pomocy!.
Nasza organizacja jest jedną z najprężniej rozwijających się organizacji pozarządowych o profilu medyczno-wolontarystycznym w Częstochowie oraz na Śląsku.

Aby w dalszym ciągu móc się rozwijać, poszerzać nasze hobby i pasje a także pozyskiwać środki finansowe na dalszy rozwój i działanie organizacji potrzebujemy iść o krok dalej – musimy doposażyć się w niezbędny nam pojazd _AMBULANS_ który będzie służył nam do zabezpieczeń, szkoleń, transportu a także wsparcia służb ratunkowych w Częstochowie !
W związku z naszą zbiórka organizujemy dla Was cykl imprez sportowo-muzycznych na które już dziś serdecznie zapraszamy! będziemy mogli się poznać i zaprezentować! Będziecie mogli potrenować, pomuzykować i potańczyć a profesjonalni animatorzy zajmą się w tym czasie Waszymi dziećmi 😉
Koniecznie dołączcie do naszego wydarzenia aby śledzić nasze atrakcje na bieżąco!
Będziemy się cieszyć z Waszej obecności na naszych spotkaniach a tymczasem już można pomagać wpłacając Wasze cenne złotówki na https://zrzutka.pl/dtav76

# My pomagamy Wam, teraz Ty pomóż nam ! ♥

Szczegóły

Data:
15 sierpnia
Czas:
17:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/625548468384204/

Miejsce

Sztab Ratownictwa i Łączności w Częstochowie Rescue Team
Focha 19/21, 42-200 Częstochowa + Google Map