PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SPOTKAJ SIĘ Z MIKOŁAJEM

3 grudnia, 2022 - godz. 11:00 do 17:00

Przed nami najbardziej radosny czas w roku – Święta Bożego Narodzenia! Poprzedzą je uwielbiane przez dzieci mikołajki! Z tej okazji przygotowaliśmy dla najmłodszych wiele niespodzianek!

W sobotę 3 grudnia od godziny 11.00 do godziny 17.00 w pasażu centrum handlowego będzie można spotkać Mikołaja. Ten wyjątkowy gość, aby zdążyć rozdać wszystkim dzieciom słodkie upominki, będzie przemieszczał się na hulajnodze! Z pewnością znajdzie czas na świąteczne zdjęcia z maluchami i chwilę rozmowy!

Radosny śmiech dzieci będzie można usłyszeć w strefie z balonami. Animatorzy stworzą z balonów kształty przypominające ulubione zwierzątka czy bajkowe postaci. To doskonała zabawa dla dzieci i dla dorosłych, która pozwala puścić wodze fantazji.

Na najmłodszych będzie czekał kącik plastyczny, gdzie będzie można wykonać wielobarwne świąteczne rysunki i wycinanki. Taka praca może być wyjątkowym mikołajkowym prezentem dla babci czy dziadka lub bożonarodzeniową dekoracją. Dla dzieci przygotowaliśmy również świąteczne konkursy z nagrodami.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Szczegóły

Data:
3 grudnia, 2022
Godzina:
11:00 do 17:00
Witryna internetowa:
https://www.auchanczestochowa.pl/pl/aktualności/news/spotkaj-sie-z-mikolajem/cmsitem_00047242

Miejsce wydarzenia

Auchan Częstochowa
ul. focha 7/15
Częstochowa,
+ Google Map