PIĄTEK - 28 StyczniaSOBOTA - 29 StyczniaNIEDZIELA - 30 StyczniaWOŚP Program 2022
  • Dobrze się kłamie – spektakl komediowy Częstochowa 2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkaj Świętego Mikołaja i Śnieżynki w Auchan Poczesna

4 grudnia, 2021 - godz. 10:00 do 18:00

Wokół słychać radosne piosenki, a w witrynach sklepowych pojawiają się świąteczne dekoracje. To znak, że Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, a Mikołaj już gromadzi prezenty! W sobotę 4 grudnia na najmłodszych, którzy odwiedzą naszą galerię handlową czekają liczne mikołajkowe niespodzianki! Czekamy od godziny 10:00 do godziny 18:00.

SPOTKAJ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Z okazji swojego święta galerię handlową odwiedzi święty Mikołaj. Aby spotkać jak najwięcej dzieci i podarować im słodkie upominki, będzie przemierzał pasaż na elektrycznej hulajnodze. Podczas rozmowy i świątecznych życzeń będzie można zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem. Z kolei jego pomocnice – Śnieżynki –zaproszą najmłodszych do udziału w zabawach, konkursach i warsztatach kreatywnych.

WYKONAJ ŚWIĄTECZNE DEKORACJE

W świątecznym kąciku plastycznym będzie można własnoręcznie stworzyć fantazyjne bożonarodzeniowe dekoracje. Mali uczestnicy będą mogli ozdobić brokatem przygotowane bombki lub stworzyć ozdoby z szyszek. Będzie je można zabrać do domu i następnie zawiesić na choince.

MNÓSTWO ZABAWY I UŚMIECHU

Chętni będą mogli wziąć udział w konkursach lub w towarzystwie śnieżynek nauczyć się tańca św. Mikołaja. Wiele radości sprawi najmłodszym kącik, gdzie powstaną lubiane przez nich zwierzątka z balonów. Chętni będą mogli spróbować swoich sił i nadać balonikowi kształt ulubionego zwierzęcia.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Szczegóły

Data:
4 grudnia, 2021
Godzina:
10:00 do 18:00
Strona internetowa:
http://bityl.pl/8FC3N

Miejsce wydarzenia

Centrum Handlowe Auchan Poczesna
ul. Krakowska 10, 42-262 Częstochowa
Częstochowa, śląskie 42-262 Polska
+ Google Map