PIĄTEK - 24 MarcaSOBOTA - 25 MarcaNIEDZIELA - 26 MarcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie autorskie z Arturem Gielezym

03 marca - godz. 17:00

Artur Gielezy promuje swój kolejny, wielojęzyczny tom wierszy, zatytułowany „Rozmyślanie przy kawie”. Spotkanie z autorem, które poprowadzi Aneta Podsiadlik, odbędzie się w piątek 3 marca 2023 o godzinie 17:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i wolny. Więcej informacji na stronie: gaudemater.pl

– – –
▶︎ Rozmyślanie przy kawie

Kolejny tom wierszy częstochowskiego poety młodego pokolenia Artura Gielezego różni się od poprzednich swoją tematyką. Dotychczas w wierszach Autora dominował temat miłości, co sprawiało wrażenie, iż jest to jego twórcza specjalizacja. W niniejszym tomie Autor „wychodzi” poza tę wąską specjalizację podejmując w swych wierszach inne filozoficzne problemy – pisze w Słowie wstępnym Magdalena Kozłowska.

– – –
▶︎ Artur Gielezy

Artur Gielezy z wykształcenia jest inżynierem informatyki. Interesuje się sportem, podróżami i pisaniem wierszy. Jest związany z Klubem Literackim „Złota Jesień”. Trzykrotnie został laureatem konkursu literackiego Kolegium Nauczycielskiego w Wieluniu. Jego twórczość została opublikowana między innymi w „Antologii wierszy poetów częstochowskich Klubu Złota Jesień”, a także w lokalnej prasie, w „Życiu Częstochowy i powiatu”, „Gazecie Wyborczej”, „Rejonie Rozrywki”.

__
fot. Marcin Szczygieł

– – –

Szczegóły na stronie Ośrodka:
https://gaudemater.pl/

Wydarzenie na stronie Ośrodka:
https://gaudemater.pl/kalendarz/

Szczegóły

Data:
03 marca
Godzina:
17:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/649927570219429/

Miejsce wydarzenia

Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater
Dąbrowskiego 1
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Telefon:
34 324 36 38
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia