PIĄTEK - 31 MarcaSOBOTA - 1 KwietniaNIEDZIELA - 2 KwietniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie autorskie z Celiną Walasik

24 marca - godz. 18:00

Celina Walasik, autorka książki „Odkrywam siebie na nowo”, spotka się z publicznością w Ośrodku Promocji Kultury Gaude Mater w Częstochowie. Spotkanie odbędzie się w piątek 24 marca 2023 o godzinie 18:00. Rozmowę z autorką poprowadzi Paulina Boś. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Więcej informacji na stronie: gaudemater.pl

▶︎ Odkrywam siebie na nowo
Siedziałam w kawiarni, tuż przy oknie. Miałam doskonały widok na główny rynek miasteczka. Uśmiechałam się, a w głębi siebie czułam spokój. Wiedziałam, że to tylko chwilowe, cieszyłam się więc tym stanem, dopóki mogłam. Po drugiej stronie stolika siedział Szymon, przystojny szatyn. Patrzył na mnie radośnie i opowiadał o swojej kolejnej podróży. Słuchałam go z ożywieniem i troszkę zazdrościłam mu tych wojaży po świecie. Nie raz chciał mnie zabrać ze sobą na jedną z wypraw, ale zawsze odmawiałam.

Wymówek miałam wiele – a to egzaminy końcowe na studiach, a to praca, a teraz przygotowania do wesela. Zawsze coś. I tak siedziałam w tym małym miasteczku, mierząc się każdego dnia z wątpliwościami, decyzjami i problemami. Nie było łatwo. A ostatnio szczególnie nie było mi do śmiechu, bo miałam wrażenie, że moje życie komplikuje się coraz bardziej.

▶︎ Celina Walasik
Celina Walasik pochodzi z Częstochowy, pisze powieści od ósmego roku życia. Od 5 lat jej pasją jest rozwój osobisty i duchowy. Zadebiutowała w 2022 roku książką „Odkrywam siebie na nowo”, w której dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz pokazuje to, jak odnaleźć w sobie siłę i nieograniczone możliwości. Sama o sobie pisze: poznaję tajniki działania umysłu, odkrywam przekonania, jakimi kieruję się w podejmowaniu decyzji, szukam sposobów na poprawienie jakości życia, na wprowadzenie radości i lekkości w każdy kolejny dzień; uczę się bycia szczęśliwą kobietą.

fot. z archwium prywatnego autorki

– – –
Szczegóły na stronie Ośrodka:
https://gaudemater.pl/
Wydarzenie na stronie Ośrodka:
https://gaudemater.pl/kalendarz/

Szczegóły

Data:
24 marca
Godzina:
18:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/613220377285084/

Miejsce wydarzenia

Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater
Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater
częstochowa,
+ Google Map